Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ahmetckr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 218
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,326
Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009)

photolive' Alıntı:
eliyorum eliyorum yine de bir sürü fotoğraf oluyor :smiley: Yavaş yavaş göndermeye başlayayım bari...
Bence elemeyin. Bakmaya doyulmuyor :smiley:

Etiketler

teşekkürler, o zaman devam edeyim biraz daha :smiley:

DSC0694

DSC0697

DSC0699

DSC0701

DSC0703

photolive' Alıntı:
umarım hala sıkılmamışsınızdır...
Hakikaten içim açıldı. Her karede çağdaş, aydınlık yüzlü Türk insanları. Görmeyi özlediğimiz görüntüler bunlar. İkizler de pek şekermiş :smiley:

şimdilik son :smiley: Hala hiç bakmadığım 200 kadar kare var, onları da eleyip bu sefer daha az miktarı yüklemeye çalışacağım... abarttım biliyorum ama ben çok keyif aldım bu olaydan ve çektiğim portrelerden ve bu keyfi sizinle paylaşmak istedim...

teşekkürler ve iyi geceler...

DSC0796

DSC0804

DSC0812

DSC0833

DSC0846

photolive' Alıntı:
şimdilik son :smiley: Hala hiç bakmadığım 200 kadar kare var, onları da eleyip bu sefer daha az miktarı yüklemeye çalışacağım... abarttım biliyorum ama ben çok keyif aldım bu olaydan ve çektiğim portrelerden ve bu keyfi sizinle paylaşmak istedim...

Size ve tabii tüm arkadaşlara teşekkürler. Bu keyfi bizlere de yaşattığınız için.

Tam hızımı almış fotoğrafları atıyordumki Hollandaya gidiş zamanı gelmiş. ;D
Hollanda da oluşum dolayısıyla fotoğrafların devamını atamıyorum döner dönmez fotoğrafların devamını görebilirsiniz.

photolive' Alıntı:

Hiç de abartmadınız,
bize o müthiş heyecanı tekrar yaşatan fotoğraflarınız çok az geldi
tüm fotoğraflarınızı görmek istiyoruz

Fotoğrafları çeken arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ederiz hepsi ayrı ayrı güzel ellerinize sağlık

herkezin ellerine sağlık çok güzel kareler, bu çoşkulu 29 ekim kutlaması için katılan herkeze çok teşekkurler

;)

Arkadaşlar paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim daima dimdik ayaktayız.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Ya siz ne güzel insanlarsınız.

4 gün önce motor kazasında ayağımı kırdığımdan dolayı evde yatıyor olmasaydım aranızda olacaktım. Çok şey kaçırmışım.

Fotoğrafları görünce kornaların, düdüklerin sesini, sizlerin sesini, kortejin coşkusunu yüreğimde hissettim. Hele o balkonlardan, kafelerden, yol kenarından el sallayan, gülümseyen heryaştan insanlar yok mu bitirdi beni. Gözüm yaşardı.

Helal olsun size. Seneye o kortejde olacağım mutlaka.

Sevgilerimle
Efe

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,112
Kaydolan Son Üyemiz
Ceramos

SON KONULAR

Geri