Dacia Duster Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,268
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 457,887

Etiketler
Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ahmet Azaklı' Alıntı:
Ben de sizin gibi hassasımdır Süleyman Bey ama bahsettiğim araçlar dizel olmak kaydıyla max. 40-50bin km aralığında yetkili servis bakımlı kazası değişeni olmayan araçlar olacak. Her insan sıfır bir arazi aracına binmek ister ama en makul ve ekonomik olan yine Duster iken bu fiyata bu aracı almak yerine az km'li temiz araçlara gözü kayıyor.
Örneğin düşük km'li eğer bir sorunu yoksa
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-kia-sahibinden-boyasiz-kazasiz-sifir-ayarinda-sorento-150785853/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-kia-kia-sorento-3-tvli-navigasyonlu-114670001/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-kia-2010-kia-sorento-2.5-crdi-ex-46.000-km-170-bg-167055439/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-kia-kazasiz..degisensiz..herseyyle-orjinal..takas..olur-165874915/detay
Kısacası ben 66000 lirayı 50000 deki donanımlı başka marka araca vermem gider sıfır duster alırım . Hee 66000 den düşük olacaksa bu başka marka araç o ayrı
66000 den düşüğe 1,2 senelik dusterlarda var seçim sizin ben fikrimi söyledim

Cümleten iyi geceler,,
Cuma günü aracım ilk vizesine giricek kısmetse.üzerindeki zenonları söküp orj. sarı ışıklarını taktım.
Peki far ayarı yaptırmama gerek var mıdır sizce ? ???

Cevaplarınızı beklemekteyim ;D

hahhaaaaa süleyman selçuk bizde sansür olmaz ama karşı tarafın algılamasına da karışamayız

JUNİOR' Alıntı:
hahhaaaaa süleyman selçuk bizde sansür olmaz ama karşı tarafın algılamasına da karışamayız
Grubun yarısı yönetici olunca mesajları kim sansürlüyor konusu yılan hikayesi oluyor doğal olarak hahahhahahahaha

aracım 19 bin km de
hafta sonu lastikleri arka ön yaptım..balans bozuldu tabi..140 km yi geçince direksiyon titreşiim yapmaya başladı

Yeni duster ların motorunda rolentide düzensiz çalışma gibi bir sorun varmış burda dile getiren kimse olmadı , acaba yeni duster sayısı az olduğu içinmi yoksa bazılarında var bazılarında yok gibimi
Servis yeniden yazılım atıyormuş bir süre düzelip sonra yeniden yapıyormuş , yeni yazılım bekleniyormuş vs.

Sayın troyexplorer, malumlarınız üzere 1,5 Dci 110 beygirlik motor renonun çoğu araçlarında, nissanda kullanılan motor. Rölanti düzensizliği sadece Daciaya mı özgü; yoksa diğer markalarda da görülebiliyor mu? Bilen duyan var mıdır?

2014 öncesinde ve diğer bu motoru kullanan araçlarda bu problem yok, sadece 2014 makyajlı dusterlarda var problem motor aynı sonuçta ama motorun görünüşünde değişiklikler var yeni bir yazılım denediler orda bir ayarsızlık oldu herhalde bilemiyorum , 2014 öncesinde böyle birşey yok yani

Herkeze merhaba ötv indirimi ile araç almayı düşünüyoruz aradığımız kriterler dizel hafif arazide rahat zorlanmayan konforlu,yedek parçası ucuz vs. özelliklerde araç düşünüyoruz internettte araştırmalarımızın sonucunda duster incelemeye aldık düşündüğümüz versiyon 4x4 110bg 1.5dci laurate look paket deri direksiyon hız sınırlama sabitleme ve renk ort fiyatıda 42 43 bin yapıyor. sorum şu bu fiyata almaya değer bir araçmıdır ?

Hocam yanlış anlama ama 60 küsür liralık bir aracı 43 e alabilme imkanı varsa bu paraya bu araç değermi diye bir soru oluşmaması lazım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR