Dacia Duster'ın Karavana Dönüşümü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 81
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 90,133
Ynt: Dacia Duster'ın Karavana Dönüşümü

satılmış bey , esasında konu dusterın bagajına , yatık koltuklarla kaç cm lik bir yatak sığar olmalı , cevabını da en güzel kendiniz ölçerek bulursunuz.

Yoksa sizin de belirttiğiniz gibi fotoğraf güzel ama o yatağın şişince sığmayacağı kabak gibi ortada...

Yoksa duster olsun , forester olsun , kartal olsun hepsine koltuk yatıyorsa yatak konur , ebatını da kendiniz ölçer bulursunuz , çok özel bir konu değil yani :smiley:

Etiketler

vay vay vayy Duster Bak sen hele
Son Resimdeki araç bir numara(içi)

"İNSAN DEHASININ BAŞYAPITI, O BİR FENOMEN : DUSTER başlıklı bir köşe açmak istiyorum. Tüm dustercı klanın birbirini ağırlayacağı, hayranlık ayinlerinin yapılacağı, duster'a bırakın eleştiri yapanı; yan bakanın bile katrana bulanıp, tavuk tüyüne bulanacağı, hatta çarmıha gerileceği bir köşe olacak.

Onursal başkan ümiterkan, asbaşkan Serkanefe, ben de genel sekreter olarak anayasa değişikliği ile ömür boyu göreve seçileceğiz...Veteriner kardeşimin yaklaşmaması için elektrikli tel çekeceğiz..)))

mimar_ankara' Alıntı:
"İNSAN DEHASININ BAŞYAPITI, O BİR FENOMEN : DUSTER başlıklı bir köşe açmak istiyorum. Tüm dustercı klanın birbirini ağırlayacağı, hayranlık ayinlerinin yapılacağı, duster'a bırakın eleştiri yapanı; yan bakanın bile katrana bulanıp, tavuk tüyüne bulanacağı, hatta çarmıha gerileceği bir köşe olacak.
Onursal başkan ümiterkan, asbaşkan Serkanefe, ben de genel sekreter olarak anayasa değişikliği ile ömür boyu göreve seçileceğiz...Veteriner kardeşimin yaklaşmaması için elektrikli tel çekeceğiz..)))
Çok iyi fikir. Adını isterseniz FAŞİZMİN SON NOKTASI da koyabilirsinz.
Elektrikli tel konusuna gelince, benden bahsettiğiniz için söyleyeyim; bizim sektörde genelde elektrikli tel dışardan girişi önlemek için değil, i ç e r i y e k a p a t ı l a n l a r ı n d ı ş a r ı y a k a ç m a y ı p s a d e c e b e l i r l e n e n a l a n d a o t l a m a l a r ı i ç i n kullanılır.

arkadaşlar ciddi söylüyorum , dusterın karavana dönüşümü konusunda paylaşacak foto ya da teknik detay varsa onları yazalım lütfen , boşverin diğer konuları şu anda.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR