Daxom Hermetik Şofben Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Bozkırkurdu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,213

duş fıskiyesinde yeterli basınç isterseniz benim dediğim,
yok iplik gibi akması yeterli derseniz arkadaşın dediği doğru.
niagara şelalerinde kamp yapmıyoruz. 11 llt su tüketen duş başlığı kullanmak karavan kültürne aykırı bir konudur. Karavan aynı zaman da su tasarruf makinesidir. Yurtdışında gördüğüm bütün modern karavanlarda bricor gibi saate 2-3 lt su tüketen duş başlıkları kullanılmakta.

Çok fazla kurcalamaya gerek yok.
Yeni garanti kapsamında bir ürün anladığımız kadarıyla. Bilindiği üzere bu tip cihazlar montaj yapıldıktan sonra ilk çalıştırmayı servise yaptırtmak esastır. Nedenlerini araştırırken karavanın diğer ayarlarını bozmanın bir manası yok derim.

hangi karavan kültürü ?

2010 dan beri karavanında daxom şofben kullanan birinin yorumu.

Daxomun hakkını yemeyelim, ufak açılışta da çalışıyor ama duş alacaksan adam gibi biraz açmak lazım.

Suyu da, kampçı adam suyun olmadığı yerde şaldır şaldır açmaz her hal.

Şohben gerçekten kullanılıyor mu karavanda? Sürekli karavanda yaşansa, kışın gerekir diyeceğim ama hala bana uzak.

Şohben gerçekten kullanılıyor mu karavanda? Sürekli karavanda yaşansa, kışın gerekir diyeceğim ama hala bana uzak.

Ben Mesut bey'in önerisi üzerine pet şişe yöntemine geçtikten sonra, yalnızca 5lt.lik şişeyi doldurmak için kullanır oldum. (Sonra 1.5 lt.liklere aktarıyorum.) Ocakta ısıtmaya göre daha süratli oluyor.