Defender Bd30 Motor

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Zeynel28 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,990
Dikkat et ambeleye kalkmasın araç. Başına gelirse frene bas aracı yüksek vitese tak stop et. Kontak la filan stop edemezsin motoru yersin. Ambelenin ne olduğuna bakarsın YouTube den. Turbo da kaçak olur motor kendi yağını yakar. Yağ bitene kadar max devirde çalışır kilitler
 

Etiketler

Herkese merhaba, ben de 110 kasa bir defender alıp motor ve otomatik şanzıman değiştirip komple revizyon yapmayı düşünüyorum, yurt dışında tanıdıklar olduğu için motor ve parça getirtebilme imkanım var, hangi motor ve şanzıman tavsiye ederisiniz, bunların yanında yurt içinde pahalı olan hangi parçaları yurt dışından getirtmeyi tavsiye ederisiniz...
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Mesajlar
1,517,917
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULARGeri
Üst