Disco Iı V8 İzlenimleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan berk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,602
Ynt: Disco Iı V8 İzlenimleri

rampadacore' Alıntı:
Merhaba, bu değişiklikleri tek bir serviste mi yaptırdınız, malzemeleri ben de sizin gibi ebaydan alsam İstanbulda bunları yaptırabileceğim bir yer var mı?

selamlar hepsını tek yerde yaptırmadım istanbulda gıttıgım özel servıs var agır işlemler orada yapılıyor gerı kalan işlemleri izmitte yaptırıyorum

Etiketler
Berk merhabalar bendede 4.0 V8 var aracın çok güzel maşallah üstündeki port bagaj mı yoksa airtop cartop dedikleri çadır mı? Ne marka aldı tavsiye edermisin? ayrıca benim aracımdada prins marka tüp bulunmakta ama tankım düşük 150-200kmde bir depoyu dolduruyorum. Hacmini bilmiyorum daha büyük takmak istiyorum ama tam bir ölçü belirleyemedim. bagajımda çok küçülsün istemiyorum.

makyajlı farlar nereden aldınız ve kaça malettiniz acaba? birde LPG mamarka olarak ne kullanıyorsunuz?

makyajlı farlar nereden aldınız ve kaça malettiniz acaba? birde LPG mamarka olarak ne kullanıyorsunuz?
Benim araçta Prince marka tüp var amà ben taktirmadim aldığımda vardı farları isé kayalar yada aydinlandrover olması lazım onlarda mevcut bende almayi düşünüyorum henüz almadım. Bazıları ledli far yapmış araştırıp olmazsa öyle bişey takmak istiyorum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berk merhabalar bendede 4.0 V8 var aracın çok güzel maşallah üstündeki port bagaj mı yoksa airtop cartop dedikleri çadır mı? Ne marka aldı tavsiye edermisin? ayrıca benim aracımdada prins marka tüp bulunmakta ama tankım düşük 150-200kmde bir depoyu dolduruyorum. Hacmini bilmiyorum daha büyük takmak istiyorum ama tam bir ölçü belirleyemedim. bagajımda çok küçülsün istemiyorum.

selamlar araçustu çadır olarak Maggiolina var orjinal bir çadır, bende de 50 lt tüp var malesef benımde en sınır oldugum durum 200 km de sureklı durup tekrar doldurmak.. makyajlı farları ankarada bir çıkmacıda buldum bulamasaydım ingiltereden getırecektım burada cok pahalı fıyatlar cıkardılar

selamlar araçustu çadır olarak Maggiolina var orjinal bir çadır, bende de 50 lt tüp var malesef benımde en sınır oldugum durum 200 km de sureklı durup tekrar doldurmak.. makyajlı farları ankarada bir çıkmacıda buldum bulamasaydım ingiltereden getırecektım burada cok pahalı fıyatlar cıkardılar

Konunun üzerinden baya zaman geçmiş ama bende farları degiştirdim araç güzel oldu.

IMG 0521

Disco 1 için farlar yeni tipe göre olmuyor bildigim kadarıyla ama bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler. Ürünleri aydın otodan (izmir) aldım.

Ynt: Disco Iı V8 İzlenimleri

çok tesekkurler.. aktıf olarak gunluk dısco2 kullananlardan bırıyım kamplara uzun soluklu taatıllere de gıdıyoruz bagajda tank olması sıkıntı eger 2 kısı kampa gıdıyorsam arka koltukları komple yatırıyorum bagajla ılgılı sorunum kalmıyor ama daha fazla kısı ıle gıdeceksek bagajdakı koltukları da sökerek biraz daha alan elde etmis oluyorum.. gönül isterki benzin ucuz olsun bizde bu tankları taktırmayalım ama bizim dezavantajımız bu malesef.. köpek kafesi ile arkadaki bagaj sorunu çok daha kolay çözebilirsiniz buda başka yolu.. kopmpresorlu buzdolabım var ona ulaşabılmek ıcın kapagının uzerıne bırsey koymamam lazım onun dısında cok sıkıntı yaşamadım..
Benimde aynı tarzda sıkıntım var 4 kişilik aileyiz bagajdaki koltukları nasıl söküyoruz öğrenebilir miyim?

Merhabalar Yeni ama eski bir Land Roverciğm,
2 ay oldu 3üncü aydayım aldığım için mutluyum. Ailece hem kamp hem günlük kullanıyorum.Atiker LPGli 90 litre depolu canavar gibi, evet tabii ki yakıyor şöyle söyleyeyim, 2000 motor benzinli araç ne kadar yakıyorsa o kadar yakıyor.V 4000 motor en nihayetinde. 1 depo LPG ile şehiriçi 300 km. şehir dışı 400 km. (gaza gelip basmazsam)
Tek skıntım tankım büyük olduğu için bagajda yerim yarı yarıya düşüyor. Ek koltukları söksem olur mu? Fikirlerinizi öğrenebilir miyim? Sökmek zor mu, sıkıntı yaratır mı?

Merhabalar Yeni ama eski bir Land Roverciğm,
2 ay oldu 3üncü aydayım aldığım için mutluyum. Ailece hem kamp hem günlük kullanıyorum.Atiker LPGli 90 litre depolu canavar gibi, evet tabii ki yakıyor şöyle söyleyeyim, 2000 motor benzinli araç ne kadar yakıyorsa o kadar yakıyor.V 4000 motor en nihayetinde. 1 depo LPG ile şehiriçi 300 km. şehir dışı 400 km. (gaza gelip basmazsam)
Tek skıntım tankım büyük olduğu için bagajda yerim yarı yarıya düşüyor. Ek koltukları söksem olur mu? Fikirlerinizi öğrenebilir miyim? Sökmek zor mu, sıkıntı yaratır mı?
Koltukları sökmek çokta zor degil öncelikle koltugu açmanız gerekiyor sonra sagda ve solda koltugun baglı oldugu civata ve somunlar var onları söktügünüzde koltuk boşa çıkıyor. Açıkça söylemek lazımsa ben 1 tanesini sökmedim digerinin oldugu yerde zaten tüp var ama neredeyse hiçte kullanmadım çünkü bagacımda hep kamp malzemelerim var

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR