disco2 arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ayhan_41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,315

Etiketler

Ynt: disco2 arıyorum

araç kontak açtığımda ön konsolun ordan bir ses geliyor( sanki küçük servo motorlarda diş sıyırdığında yada zorlandığın da çıkan ses gibi). bugün izmitte sanayiye gönderdim aracı kendim ilgilenemdiğim için elektrikçi bakmış sigara dumanını dışarı atan bir sistem var bunun motoru gitmiş demiş ve o motorun fişini çekmiş şuanda bu ses kesilmiş.
acaba disco 2 de böyle bir sistem varmı,terettütte kaldım açıkcası yanlış birşey yapmış olmasın . Yada tespiti doğrumudur.

tecrübeli arkadaşlardan yardm rica ediyorum.

araç kontak açtığımda ön konsolun ordan bir ses geliyor( sanki küçük servo motorlarda diş sıyırdığında yada zorlandığın da çıkan ses gibi). bugün izmitte sanayiye gönderdim aracı kendim ilgilenemdiğim için elektrikçi bakmış sigara dumanını dışarı atan bir sistem var bunun motoru gitmiş demiş ve o motorun fişini çekmiş şuanda bu ses kesilmiş.
acaba disco 2 de böyle bir sistem varmı,terettütte kaldım açıkcası yanlış birşey yapmış olmasın . Yada tespiti doğrumudur.

tecrübeli arkadaşlardan yardm rica ediyorum.

ayhan_41' Alıntı:
bu tamir edilebilirmi ,yada yenisinimi almak gerekir?

Sorun ondansa uygun çapta ve güçte eş değer bir fan takılabilinir. Aynı sorun eskiden megane II'de vardı. Ondaki fan aynanın oradaydı hatta.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR