Discovery'de Gres Yağlama Yapılan Yerler !..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erdalyaman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,173
Ynt: Discovery'de Gres Yağlama Yapılan Yerler !..

Asıl Yavuz beye teşekkür etmek lazım.

O zaman başlığı şöyle yapabiliriz "Land Rover Yağlama" daha mı doğru olur.

Etiketler

teşekkürler burada yazılanlara göre aracımı yağlayıp dağlara vurduk kendimizi 2000 km yol yapıp geldik tık yok teşekkürler hepinize teşekkürşer gezenbilire

Kullanılabilir hale gelmesine sevindim.

itfaiyeci' Alıntı:
teşekkürler burada yazılanlara göre aracımı yağlayıp dağlara vurduk kendimizi 2000 km yol yapıp geldik tık yok teşekkürler hepinize teşekkürşer gezenbilire

Yağlamayı nerde yaptırdınız acaba eğin otoyu soruyordunuz.

Pazar günü aracın tüm yağlamasını yaptırdım. Ümraniye Tepeüstünde Coşkun petrolde. Şanzuman, Arazi şanzuman, Difransiyeller ve de kuru yağlamasını.
Birde Alt yıkama ile biraber yaptılar. Toplan Ücret 75 TL
Sizce nasıl fiyat.

nrlates' Alıntı:
Pazar günü aracın tüm yağlamasını yaptırdım. Ümraniye Tepeüstünde Coşkun petrolde. Şanzuman, Arazi şanzuman, Difransiyeller ve de kuru yağlamasını.
Sizce nasıl fiyat.

buralarda mersinde olsa muhtemelen daha ucuz olabilirdi çünkü daha öncede yazmıştım alt yıkamsı ile beraber yıkama 15 tl burada :smiley:

işin aslı, önemli olan içe sinesi güzel iş olması ve kafanın rahat olması bence ;) sonuçta hobimizin fobiye dönmemesi için bu para harcanacak :smiley:

Bu yağlama noktaları sanırım bizimkileri de kapsıyordur
Disco 2

bora1071' Alıntı:
buralarda mersinde olsa muhtemelen daha ucuz olabilirdi çünkü daha öncede yazmıştım alt yıkamsı ile beraber yıkama 15 tl burada :smiley:

işin aslı, önemli olan içe sinesi güzel iş olması ve kafanın rahat olması bence ;) sonuçta hobimizin fobiye dönmemesi için bu para harcanacak :smiley:

Ne yaptıracağını bilerek gittiğinde içe sinmeyecek bir şey yok. Tabiki küçük yerlerde daha uygun fiyatlar oluyor.
Malum madiyat saten çok para harcıyoruz araçlara bari basit şeyleri kendimiz yapalım.

nrlates' Alıntı:
Sizce nasıl fiyat.

Ee önceki fiyatlarına ne oldu bu petrol istasyonunun ???

şanzıman ve arazi şanzımanı yağları fiyatlıdır arkadaşlar. ben de aynı yere sadece yıkama + gres yağlama için 25 TL veriyordum. işin içine şanzıman + arazi ş. girince fiyatın 75 tl olması yine iyi.

Evet fiyatlar aynı daha önceki seferde kontrol ve eksikler tamamlandı.
Şimdi birçok işlem yapıldı. Neredeyse bütün yağlar değişti.
Atakürk Oto sanayide Sadece alt yıkamayı 70-80 liraya yapıyorlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri