Dünya Köpek Yarismasi 2009 Bratislava 1.Bölüm

Degerli Arkadaslar,

Bu sene dünya köpek irk yarismasi Slovak'yanin Bratislava sehrinde yapildi.Cok sayida katilimci vardi yani

ortalik mahser yeri gibiydi bende de iki köpek oldugu icin cok zorlandim sebebine gelince köpegini kimseye

birakamadigin gibi kameranida kimseye veremiyorsun bu yüzden benim sadece bir pozum var fakat cektigim cok resim var.

Tim ve Aras kategorilerinde birer 5.lik aldilar,en azindan tecrübe kazandik bu basari TÜRK mileetine aittir.Iste resimler.
2m5jn2u.jpg

2570nyp.jpg

ifu7nd.jpg

5nn1cl.jpg

aca7oy.jpg

mq1y8.jpg

rhkhv6.jpg

2hfrtw9.jpg

6edehg.jpg

2nl4b2x.jpg

skwars.jpg

2ed0087.jpg

Etiketler
Ynt: Dünya Köpek Yarismasi 2009 Bratislava 1.Bölüm

Mustafa Bey tebrikler bu tecrübe olmuş gelecek yarışmada daha yukarılarda olursunuz umarım.

Bir avcı ve setter meraklısı olsamda (2 adet besliyorum )pointerlara ayrı bir düşkünlüğüm var tebrik ediyorum mustafa bey sizide tim ve arasıda başarılarınız avda ve yarışmalarda herdaim olsun.......

Degerli Arkadaslar,

Hepinize cok tesekkür ediyorum,sagolun varolun bu basari hepimizindir.Coskun bey avci oldugunuza sevindim sitemdede

birikimlerinizden faydalanalim mi ne dersiniz,görüsmek duyusmak üzere.Hosca kalin.Rastgele.www.avci43.de

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR