Duster'a Sıra Yazacaklar!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan youngsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 140
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,706

Etiketler
4x2 olacak ise Ssangyong tivoli ye bak dustere bak göz var nizam var

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ya siz gidin de bi Tivoli'nin aylık satış adetlerine falan bi bakıverin ya.

Duster şu an bile satış rekorları kırıyor, otomatiği geldiğinde millet sıraya girecek.

Sıfır dizel otomatik arabayı 65bin TLye vericekler.
Siz hâlâ neyin peşindesiniz anlamadım gitti.

Ya siz gidin de bi Tivoli'nin aylık satış adetlerine falan bi bakıverin ya.

Duster şu an bile satış rekorları kırıyor, otomatiği geldiğinde millet sıraya girecek.

Sıfır dizel otomatik arabayı 65bin TLye vericekler.
Siz hâlâ neyin peşindesiniz anlamadım gitti.
Evet iste azinizla dediniz Türk tüketicisi adam olmaz siz verin bana 65 bin tl size tivoli dizel otomatik alayim ayrica arac tuketimi 5.5 litre dusterdan az ve 1.5 motor VE TAM 300 TORK aractan anlamak farkli cok satani almak farkli olaylar

Bahsettigin aracin motoru ne def ne sanziman ne ne gibi teknik ozellikleri satista basari saglamasinda one cikiyor bi tutturmus satis rekoru kardesim soyluyoruz dariliyorsun sirketler aliyor diyoruz ucuz arac personele veriyo essege biner gibi biniyorlar iste sen daha neyin iddiasindasin otm olsa ne olur duz olsa ne olur satsa ne olur sen dusterin avukatimisin neyi savunuyorsun

jeepxj35

Evet iste azinizla dediniz Türk tüketicisi adam olmaz siz verin bana 65 bin tl size tivoli dizel otomatik alayim ayrica arac tuketimi 5.5 litre dusterdan az ve 1.5 motor VE TAM 300 TORK aractan anlamak farkli cok satani almak farkli olaylar

Tamam veriyorum 65bin TL, hemen alalım Tivoli dizel otomatik.

Benzinli otomatiği bile 75bin TLye.

Bahsettigin aracin motoru ne def ne sanziman ne ne gibi teknik ozellikleri satista basari saglamasinda one cikiyor bi tutturmus satis rekoru kardesim soyluyoruz dariliyorsun sirketler aliyor diyoruz ucuz arac personele veriyo essege biner gibi biniyorlar iste sen daha neyin iddiasindasin otm olsa ne olur duz olsa ne olur satsa ne olur sen dusterin avukatimisin neyi savunuyorsun

jeepxj35
Arkadaşım desteksiz konuşma, her ay 2000 adet satılan Dusterın kaç adeti Amibance paket ve şantiyeye alınıyor, bilmeden etmeden yazıyosun.

Diğer tüm araçlardın da araç kiralama şirketlerine filo alımı var, böyle bir araç karalama kampanyası mı olur.
Madem Dusterla işiniz yok, almazsınız etmezsünüz bu topicde ne işiniz var?

Ayrıca bu konu Dusterın dizel otomatiğinün gelecek olmasıyla ilgili.
Sizle bir ilgisi yok.

Tamam veriyorum 65bin TL, hemen alalım Tivoli dizel otomatik.

Benzinli otomatiği bile 75bin TLye.
6a8cb9bc169350deb8223eccdf60dd9c

82bin TL liste fiyatı olan arabayı 65e alabiliyorsak hemen gidip alalım, bana 2 aylığını şu fiyata bu fiyata alırsınız muhabbeti yapmayın.

65bin TLye dizel otomatik sfırı km araç verecekler.

Lütfen daha fazla gereksiz yorum yapmayın.

Aracin basarisi satisina endeksliyse Bugatti Turkiyede senede 1-5 arasi Ferari 10-20 arasi bu satislar bakarsak sana gore bu araclar basarisiz ise yaramaz bunlarin yerine dacya al neden cunku cok satiyo. Biraz araclar hakkinda bilginiz olsa teknik verileri yazar arti eksileri tartisidik fakat bi cok satiyo ile girmissin baska bisi yok.

jeepxj35

82bin TL liste fiyatı olan arabayı 65e alabiliyorsak hemen gidip alalım, bana 2 aylığını şu fiyata bu fiyata alırsınız muhabbeti yapmayın.

65bin TLye dizel otomatik sfırı km araç verecekler.

Lütfen daha fazla gereksiz yorum yapmayın.
62679f26fe648a273e6ec5c52e4943d1
Bu tivoli

Buda otomatik duster 49f241878241cfa98b219e848124734d

Vites koluna bak broadway otomatikle ayni

Aracin basarisi satisina endeksliyse Bugatti Turkiyede senede 1-5 arasi Ferari 10-20 arasi bu satislar bakarsak sana gore bu araclar basarisiz ise yaramaz bunlarin yerine dacya al neden cunku cok satiyo. Biraz araclar hakkinda bilginiz olsa teknik verileri yazar arti eksileri tartisidik fakat bi cok satiyo ile girmissin baska bisi yok.

jeepxj35
Akadaşım, almayın Duster, ben size illaki Duster alın, en iyi araç Duster mı dedim.
Bu tribiniz niye anlamadım.

Madem Dusterla alakanız yoksa, bu konuda ne işiniz var, önce bana onun cevabını verin.
Kendinizi Türkiyenin en akıllısı sanıyorsanız gidün Tivoli falan alın.
Karışan eden yok size.

Akadaşım, almayın Duster, ben size illaki Duster alın, en iyi araç Duster mı dedim.

Madem Dusterla alakanız yoksa, bu konuda ne işiniz var, önce bana onun cevabını verin.
Karışan eden yok size.
İyi bayramlar

Karışan eden yok size.
Biz Duster aliyoruz merak etme o yuzden ne oldugunu biliyorum senin ovdugun arac 100 bini gecincede satiyoruz cunku ucuz etin yahnisi bu kadar oluyo her seyi birak aeacin yol tutusu yok virajlarda savruluyor rampada 1 vitese duser klima aciksa gitmez biz her sartta denedik hafta sonlari bahcede piknikte degil...

jeepxj35

Biz Duster aliyoruz merak etme o yuzden ne oldugunu biliyorum senin ovdugun arac 100 bini gecincede satiyoruz cunku ucuz etin yahnisi bu kadar oluyo her seyi birak aeacin yol tutusu yok virajlarda savruluyor rampada 1 vitese duser klima aciksa gitmez biz her sartta denedik hafta sonlari bahcede piknikte degil...

jeepxj35
Aynı aracı ben 5 yıldır kullanıyorum, otomatiği gelir gelmez otomatiğüni alacağım.
Konu kapanmıştır.

Madem memnun değilsiniz, şirketinize başka araçlar alın olsun bitsin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR