Duster'a Sıra Yazacaklar!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan youngsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 140
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,706
Yav karima gosterdim ki tucson kullaniyir bizim arabayi satip duster alayim mi sana diye hayir gebertirim seni dedi tivoli nasil dedim cook guzelmis bunu al tucsonu sat al dedi simdi bak sıkıntı oldu

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Alı
Yav karima gosterdim ki tucson kullaniyir bizim arabayi satip duster alayim mi sana diye hayir gebertirim seni dedi tivoli nasil dedim cook guzelmis bunu al tucsonu sat al dedi simdi bak sıkıntı oldu

Paranız varsa en iyisini alın, hatta yeni Tucson alın.
Kimse kimsenin tercihine karışamaz.

Aynı aracı ben 5 yıldır kullanıyorum, otomatiği gelir gelmez otomatiğüni alacağım.
Konu kapanmıştır.

Madem memnun değilsiniz, şirketinize başka araçlar alın olsun bitsin.
Yok biz memnunuz cunku ayni zihniyet sayesinde 2. El degeri yuksek oluyor elden cikarirken zarar etmiyoruz alanlarda cip aldik diye seviniyorlar.

jeepxj35

Yok biz memnunuz cunku ayni zihniyet sayesinde 2. El degeri yuksek oluyor elden cikarirken zarar etmiyoruz alanlarda cip aldik diye seviniyorlar.

jeepxj35
O jip aldık diye sevinenler, milletin harala hurala bindiği 10 yaşındaki SUVlara 50-60bin TL verselerdi, evin yolunu bulamazlardı merak etmeyin.

Para kolay kazanılmıyor, arabayınalmak kadar işletebilmek de önemli.

O jip aldık diye sevinenler, milletin harala hurala bindiği 10 yaşındaki SUVlara 50-60bin TL verselerdi, evin yolunu bulamazlardı merak etmeyin.

Bizde ondan bahsediyoruz sen anlamiyorsun benim gunluk kullandigim arac 91 model jeep XJ gecen sene 15 bin tl aldim 15 tl masraf yaptim simdi sorunsuz biniyorum uzun surede sorun cikmaz verdigini geri alabilirsin km de 30-35 krs lpg sarfiyati var 190 beygir 6 silindir 4000 motor arac parca si bol ve ucuz tek sorun iyi bi usta bulmakti deneye yanila onuda bulduk km 350 binde motor acilmamis en 500 b8n daha yapabilir niye olumsuz motor tum camia bilir milyon km yapmistir.Yani cok para esittir iyi arac yada cok satis esittir iyi arac diye bir denklem yok biz ondan bahsediyoruz biz insanlari rencide etmek icin degil araclarin ne olup olmadigi kar zarar farklarini tespit etmeye calisiyoruz.

jeepxj35

Ben hiçbir şey iddia etmiyorum, yılnsonunda dizel otomatik Dusterlar gelicek diyorum, benzinli otomatik i20lerin bile 60küsür bine satıldığı piyasa şartlarında adamlar 65bin TLye Dizel EDC SUV vericekler.

İnsanlar en doğru kararı vericektir, kimse merak etmesin.

Gençsin hocam bak simdi bazı şeyleri güzelce ifade etmeye ve ufkunu açmaya çalışıp sana yardim etmeye calisiyoruz yil 2008 ilk arabami alicam kafaya koydum ford ranger alicam kesin , bakiyorum fiyati da iyi l 200 ler navaralar cikmis piyasaya deli para ford ucuz duruyor ford diyorum baska birsey demiyorum baktim ssangyong mong birsey var yav bu nedir dedim gittim test surucu yaptim yavvvv aractan tis sesi cikmadi rangera bindim kafam kasislerde tavana deydi arkadaki şırkıldı ama yine ranger diyoruz otekini alsam kime satcam vs parca servis vs sonra arastir arastir o ara hollandali komsum geldi yav deli misin ford mord bosver ssangyong cok iyi aractir dedi gittik test ettik o gun ss aldim ve hala o araci annem kullanir biz bu 8 yillik zaman araliginda yedigimiz trafik cezalarindan dolayi ruhsatta kamyonet gecen jeepimizi annemize verdik bi ton araba aldik unimog astra tucson korando ceres besta hino steyer falan liste uzun , git tivoliye bin sonra dustera bak bunu yap arac almadan once ya da bir kia sportage ya da tucsona bin ya da git kyrona actyona bin yemin ederim duster almazsin bu konuda duster alicak iken kyron alan arkadaslar var onlara yazabilirsin 3 u bana forumda duacı

Gençsin hocam bak simdi bazı şeyleri güzelce ifade etmeye ve ufkunu açmaya çalışıp sana yardim etmeye calisiyoruz yil 2008 ilk arabami alicam kafaya koydum ford ranger alicam kesin , bakiyorum fiyati da iyi l 200 ler navaralar cikmis piyasaya deli para ford ucuz duruyor ford diyorum baska birsey demiyorum baktim ssangyong mong birsey var yav bu nedir dedim gittim test surucu yaptim yavvvv aractan tis sesi cikmadi rangera bindim kafam kasislerde tavana deydi arkadaki şırkıldı ama yine ranger diyoruz otekini alsam kime satcam vs parca servis vs sonra arastir arastir o ara hollandali komsum geldi yav deli misin ford mord bosver ssangyong cok iyi aractir dedi gittik test ettik o gun ss aldim ve hala o araci annem kullanir biz bu 8 yillik zaman araliginda yedigimiz trafik cezalarindan dolayi ruhsatta kamyonet gecen jeepimizi annemize verdik bi ton araba aldik unimog astra tucson korando ceres besta hino steyer falan liste uzun , git tivoliye bin sonra dustera bak bunu yap arac almadan once ya da bir kia sportage ya da tucsona bin ya da git kyrona actyona bin yemin ederim duster almazsin bu konuda duster alicak iken kyron alan arkadaslar var onlara yazabilirsin 3 u bana forumda duacı

Bütçe meselesi.
Şuan imkanım olsa Tucson 1.6 T-GDI Elite Plus alırım.
Bütçem Duster DCI EDCye el veriyor.

Ben hiçbir şey iddia etmiyorum, yılnsonunda dizel otomatik Dusterlar gelicek diyorum, benzinli otomatik i20lerin bile 60küsür bine satıldığı piyasa şartlarında adamlar 65bin TLye Dizel EDC SUV vericekler.

İnsanlar en doğru kararı vericektir, kimse merak etmesin.
Bir parentez arası duster suv degildir crossoverdir (belki)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR