Düzenleme Öncesi 2 Haftada 1 Forumda Tüm Yeni Açılan Konuların Konu Başlıkları E-mail Ile Gelirdi Artık Gelmiyor, Neden?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EL_Guapo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,102

EL_Guapo

Araştır, Bilene sor, Bildiğini paylaş...
Mesajlar
171
Tepkime Puanı
59
Yaş
49
Yer
İstanbul
Merhabalar,
Düzenleme öncesi 2 haftada 1 forumda tüm yeni açılan konuların konu başlıkları e-mail ile gelirdi ve çok güzel bir uygulamaydı. Bizler bu sayede kendimiz ile alakalı hiçbir konuyu kaçırmazdık. Düzenleme sonrasında ise bu uygulamadan vazgeçildi, artık yeni açılan konular ile alakalı mailler gelmiyor. Acaba bir ayar mı yapmak gerekiyor? Bu uygulamaya geri dönülmesi en büyük arzum.
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,447
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst