En Çok Neye Kızıp Sinirlenirsiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ferdane gül Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 358
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,915
Ynt: En Çok Neye Kızıp Sinirlenirsiniz?

Alfonse' Alıntı:
b ü r ü t ü s l e r
Sayın Alfonse son kararınız brütüsler'mi ,b ü r ü t ü s l e r 'mi ;) :D :D :D kızmak yoookkk gülmekkk var yarınlarda yarınlarda gülmekkkk var yarınlarrrrrr bizim yarınlarrr bizim...........

Etiketler

Çevreyi kirletenlere,beslediği evcil hayvana eziyet edene,
Kitaplarımı ve dergilerimi alıp okuyup tekrar aldığı bırakmayana,sayfaları çevirirken köşelerine zarar verenlere (zaten onları bildiğim için artık benden ancak boş kağıt alabilirler babamda olsa bile af yok)
Güzelim Türk Halk Müziği parçalarını menteşesi paslanmış kapının çıkardığı sesi andıran sesiyle birde utanmadan söyleyen ve o türküyü rezil ettiği halde ona çok güzel söyledin diye alkış tutandan,
Ülkemiz için hiçbirşey yapmadığı halde kendisi için TÜRKİYE SENİNLE GURUR DUYUYOR diye bağırılanlardan ve bağıranlardan,onları zorla bizlere izlettiren TV çalışanlarından,

Ne ararlar ne sorarlar , sen arayınca da nerdesin sen kaldınmı öldünmü hiç aramıyorsun derler

pesehodka' Alıntı:
Ne ararlar ne sorarlar , sen arayınca da nerdesin sen kaldınmı öldünmü hiç aramıyorsun derler
Günümüzün bu amansız hastalığı ile ilgili bu durumu bende aynen destekliyorum. Artık bir karar verdim liste tutacağım kim kime kaç kez gitmiş.Hele bazıları varki neyse deyip es geçiyorum.

Dar günlerinde yanlarında olduklarım,onlara yardımcı olmak için arabamı sattığım aldığım paranın tamamını verdiğim günü gelince kendilerinin gelmesini beklediğim onlar uğruna kavga ettiğim arkadaş olduğumuzu zanettiğim çukurdan da daha altta olduklarını çok sonra anladığım işte onlara,onlara ve onun gibilere itibar edenlere,yüzleri yapmış oldukları rezilliklere rağmen kızarmayanlara,hala utanmadan gezebilenlere yuh diyorum yuh.
İkbal günlerimde yanımda olup masamın artıklarıyla geçinenler,oturup kalkmayı,çatal bıçak kullanmayı öğrettiklerim hepinize yuh olsun.
Bir söz duymuştum askerde iken gerçekten çok önemli,ben önemini sonradan anladım.<<Tecrübe Yenilen Kazıkların Bileşkesidir>> Çok doğruymuş.
Çok varda şimdilik bunlar yeterli.Kalın sağlıcakla.

** Trafikte gereksiz olduğu halde ön ve arka sis lambalarını yakanlara
** Hava kararmaya başlarken farlarını yakmayanlara (kendileri görüyorlar ama görülmediklerini algılayamayanlara)
** TV de reklamlarda sesin birdenbire yükselmesini sağlayanlara

erdalyaman' Alıntı:
** TV de reklamlarda sesin birdenbire yükselmesini sağlayanlara
:D :D :D ;D ;D ;D Allah Allah bende bizim tvde sorun var sanıyordum demek herkeste aynı sorun varmış vayyy uyanıklar vayyyyyy

Bindiği arabaya yaptırmış olduğu sadece gürltü çıkartmaktan ibaret olan müzik sistemiyle camlar indirilmiş,ses sonuna kadar açılmış,çıkan gürültü ile iki sokak öteyi bile rahatsız eden ler varya işte onlar,acaba o gürültüye nasıl dayanabiliyorlar.Helede kırmızıda yanına gelmişse varya,işte ben ozaman onların eline para veripte sokağa salanlara lanetler ediyorum.Ya siz?

sisdagili61' Alıntı:
Bindiği arabaya yaptırmış olduğu sadece gürltü çıkartmaktan ibaret olan müzik sistemiyle camlar indirilmiş,ses sonuna kadar açılmış,çıkan gürültü ile iki sokak öteyi bile rahatsız eden ler varya işte onlar,acaba o gürültüye nasıl dayanabiliyorlar.Helede kırmızıda yanına gelmişse varya,işte ben ozaman onların eline para veripte sokağa salanlara lanetler ediyorum.Ya siz?
Aynen katılıyorum....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,151
Kaydolan Son Üyemiz
dmbe3781

Çevrimiçi üyeler

Geri