Facebook Grubumuz

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan phobios Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,927

EtiketlerYnt: Facebook Grubumuz

Affınıza sığınarak ben bu konuda bazı riskleri anlatmak istiyorum:
bu siteden bilgileriniz alınıp görüntülerinizle bir araya getirilerek soyulabilir,
altından kalkamayacağınız mali ve güvenlik sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz?

Çok mu korkağım ne?
 Ynt: Facebook Grubumuz

Günay bey bahsettiklerinizin yapılabilmesi için Facebook'a üye olmanıza gerek yok :smiley: Ayrıca bilgilerinizin ne kadarını paylaşmak istediğinize de siz karar veriyorsunuz. Kısacası bu kadar endişelenmeyin derim ;)
 


Ynt: Facebook Grubumuz

Bu bayram günü içinizi bu kadar karartmayın Günay bey :smiley: Dünya daha çok kötüleşmedi de, hızla gelişen iletişim mecraları sayesinde daha çok kötülük haberine daha kolay ulaşıyoruz artık ;)
 

Ynt: Facebook Grubumuz

Arkadaşlar facebook'da ki grubumuza katılın lütfen...

http://www.facebook.com/group.php?gid=5360266449

Ayrıca birde hayran sayfamız var, orayada bekleriz tüm aile fertlerimizi...

http://www.facebook.com/group.php?gid=5360266449#/pages/gezenbilir/15471776155?ref=ts
 
Ynt: Facebook Grubumuz

Sevgili Gezenbilir Üyeleri

Üçüncü yıla başlarken 30.000 e yaklaşan üye sayısı ile kocaman bir aile olduk. Kimimiz çamurlarda boğuştu Off-Road sevdasına, incitmeden doğayı. Kimimiz soğuklarda sabahladı en güzel İstanbul fotoğrafını çekebilmek için. Kimi zaman "Sinana Saygı" dedik semt semt gezdik 7 tepeli şehri. Bazılarımız Gezenbilir bayrağımızı zirveye dikmek için tırmandı İran'da Devamend'e. Deep'lerimiz de var bizim en derinleri bize anlatan, sukuşlarımız da var tabiki balık misali. Dere tepe yürüdü arkadaşlarımız, biz yorulduk onlar yorulmadı. Pedal çevirerek 7000 km yapılabileceğini de burada öğrendik, motosiklete binmenin hayat olduğunu da. Bilenler bilmeyenlere öğretti bilgi dağarcığında ne varsa. Tecrübelerini paylaştı. Kamplarda yardımlaşmanın ne demek olduğunu gösterdik. Hep beraber kurduk çadırlarımızı, hep beraber topladık. 7'den 70'e küçükler büyüklerini saydı her zaman ve sevdi. Çünkü büyükler küçüklere örnek oldu, aynı saygıyı ve sevgiyi gösterdi.
Herkes kendi gözünün gördüğünü, yüreğinin hissettiğini paylaştı. Gidebilenler kalanlara eksiksiz anlattı dönüşlerinde. Gidenleri uğurladık, dönüşlerini dört gözle bekledik hep beraber. Gidenler hep döndü eksiksiz ve hatta artarak. "Yediğin içtiğin senin olsun,gördüklerini anlat" demedik. Hepsini bilmek, görmek, öğrenmek istedik. Ve her daim paylaştık. Paylaştıkça çoğaldık.Paylaştıkça öğrendik.

Paylaşacak ve öğrenecek daha çok şeyimiz var. O yüzden nice senelere GEZENBİLİR...

Bu vesileyle
Sitemizin kurucusu, Teknik Adminimiz Sevgili yol'a yani SEDAT AÇIL'a
Emek ve zaman ayıran tüm Admin, Forum Moderatörü ve Moderatör arkadaşlara
Bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşan üyelerimize teşekkür ederiz.

Koza YardımcıFacebook ta bizleri karşılayan güzel bir yazı..
Bende gezenbilire teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum..
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Mesajlar
1,518,517
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst