FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Assasin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 299
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,191
Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012)

Herkese iyi aksamlar,

Biz de ailece bir Kartepe gezisi yapmak istiyoruz.Ancak bu etkinlik bize uygun olur mu bunu tam kestiremedim.Zira 4.5 yasindaki ve 4 aylik ogullarim ve esimle beraber piknik havasinda bir gezi arzu ediyoruz.

Bu konuda beni aydinlatirsaniz sevinirim.Eger uygun olmadigini dusunuyorsaniz , bana Kartepeye hic gitmemis biri olarak biraz bilgi verir misiniz?Hangi guzergah izlenip nereye gidilmeli ailece keyifli vakit gecirmek icin ?

Masukiyeden Kartepeye cikarken yol kenarinda tesisler varmis galiba (Kahvalti vb icin).Yiyecek ihtiyaci buralarda mi halledilmeli ,ya da daha ileride farkli alternatifler var midir?

Kisaca Kartepe ile pek bilgim olmadigindan yardimizi rica ediyorum.

Boyle bir etkinlige oncelikli olarak sizlerle birlikte katilmayi tercih ederim aslinda ama bu gezinin uygun olmadigini farzederek soruyorum.

Bu arada aracim avatar resimindeki L322 Range Rover Vogue TD6 Pirelli Scorpion Zero M+S 4 mevsim lastikli.

Tesekkurler.
Atilla.

Etiketler

alican4153' Alıntı:
Ömer Abi selamlar,alışverişi isteyen kendi gelirkende yapabilir isteyende maşukiyeden yapabilir ;D Abi bu seferki rotamız Derbentten otele çıkan yol olacak büyük ihtimal haftaiçi birde gidip o yola bakıcaz ne alemde diye,pazar günü suadiye yoluna baktık diz boyu kar var yolu açmamışlar tek ümidimiz derbent yolu orası en azından yarıya kadar açıktır diye ümit ediyorum,açıksa oraya gidicez ;D Açık değilsede gidebildğimiz kadar gideriz oynarız karda :smiley: :smiley: Sende geliyorsun galiba Abi ;D ;D ;D

Aleyküm Selam pazar günki geziye gidemedim çocukların kursu antremanı var ben hariç kime bırakırsak hala teyze kuzen tanımıyorlar kimseyi salladıkları yok benden başka ne kurs ne antreman serip bilgisayar senin face benim takılıyorlar,
güzel bir organize yaparsam :smiley: bir engel çıkmazsa gelmeyi çok isterim, hafta sonuna doğru benim durum belli olur,

Arkadaşlar merhaba;

Uzun bir aradan sonra sizlerle beraber olmak için Sayın Başkan bir gezi düzenledi, hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Ama elde olmayan sebeplerden dolayı, geliş tarihi ve dönüş tarihinde değişiklik yapmak zorunda kaldım. Bu sıkıntıdan dolayı en çok üzülen de tabiki ben oldum.

Ortaya çıkan bu olumsuzluktan dolayı bu güzel gezinize katılamayacağı üzülerek bildirmek isterim. Sizlere güzel bir hafta sonu ve iyi eğlenceler diliyorum.

Bir daha ki sefere diyerek selamları ve sevgilerimi gönderiyorum Urfa'dan.

atlvlk' Alıntı:
Herkese iyi aksamlar,

Biz de ailece bir Kartepe gezisi yapmak istiyoruz.Ancak bu etkinlik bize uygun olur mu bunu tam kestiremedim.Zira 4.5 yasindaki ve 4 aylik ogullarim ve esimle beraber piknik havasinda bir gezi arzu ediyoruz.

Bu konuda beni aydinlatirsaniz sevinirim.Eger uygun olmadigini dusunuyorsaniz , bana Kartepeye hic gitmemis biri olarak biraz bilgi verir misiniz?Hangi guzergah izlenip nereye gidilmeli ailece keyifli vakit gecirmek icin ?

Masukiyeden Kartepeye cikarken yol kenarinda tesisler varmis galiba (Kahvalti vb icin).Yiyecek ihtiyaci buralarda mi halledilmeli ,ya da daha ileride farkli alternatifler var midir?

Kisaca Kartepe ile pek bilgim olmadigindan yardimizi rica ediyorum.

Boyle bir etkinlige oncelikli olarak sizlerle birlikte katilmayi tercih ederim aslinda ama bu gezinin uygun olmadigini farzederek soruyorum.

Bu arada aracim avatar resimindeki L322 Range Rover Vogue TD6 Pirelli Scorpion Zero M+S 4 mevsim lastikli.

Tesekkurler.
Atilla.

Bende genellikle çocuklarımla katılıyorum ama bu aralar kurs antreman vs. çocukları ekip eşimle gelmeyi tercih ediyorum. benimkiler 13 yaşında, sorunuzdan daha önce kar piğniği gibi bir tecrübeniz olmadığı sonucunu çıkartıyorum, civarda bir çok tesis ve otel var ama hafta sonu muhtemelen çok kalabalık olur, doğada tesislerde var tahta banklar gibi, ama orda da bir ateş yakmanız bir tente açmanız banklar karlı ıslak olacağından, sandalye ihtiyacınız da olacaktır, vs. benim şahsi düşüncem o bölgenin havası ve doğa çocuklar için ancak saglık sağlamlık verir ama üşütme riskleride var, sizin için güzel bir macera olacağını düşünüyorsanız, problem yok
ama kötü bir anı olabilceğini düşünüyorsanız o zaman durum farklı benim tavsiyem hafta sonuna doğru hava durumuna göre değerlendirmeniz, yağış varsa farklı hava açıksa çok daha farklı olur.

[table][tr][td]BOZO' Alıntı:
Bende genellikle çocuklarımla katılıyorum ama bu aralar kurs antreman vs. çocukları ekip eşimle gelmeyi tercih ediyorum. benimkiler 13 yaşında, sorunuzdan daha önce kar piğniği gibi bir tecrübeniz olmadığı sonucunu çıkartıyorum, civarda bir çok tesis ve otel var ama hafta sonu muhtemelen çok kalabalık olur, doğada tesislerde var tahta banklar gibi, ama orda da bir ateş yakmanız bir tente açmanız banklar karlı ıslak olacağından, sandalye ihtiyacınız da olacaktır, vs. benim şahsi düşüncem o bölgenin havası ve doğa çocuklar için ancak saglık sağlamlık verir ama üşütme riskleride var, sizin için güzel bir macera olacağını düşünüyorsanız, problem yok
ama kötü bir anı olabilceğini düşünüyorsanız o zaman durum farklı benim tavsiyem hafta sonuna doğru hava durumuna göre değerlendirmeniz, yağış varsa farklı hava açıksa çok daha farklı olur.

Lafı ağzımdan aldın abi. :smiley:

Hava durumuna göre karar verirseniz daha doğru olur..Hava yağışlı olursa çocuklar için sıkıntı olabilir,yağışta aksilik olma ihtimali artar.. :smiley:
[/td][/tr][/table]

sertem41' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba;

Uzun bir aradan sonra sizlerle beraber olmak için Sayın Başkan bir gezi düzenledi, hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Ama elde olmayan sebeplerden dolayı, geliş tarihi ve dönüş tarihinde değişiklik yapmak zorunda kaldım. Bu sıkıntıdan dolayı en çok üzülen de tabiki ben oldum.

Ortaya çıkan bu olumsuzluktan dolayı bu güzel gezinize katılamayacağı üzülerek bildirmek isterim. Sizlere güzel bir hafta sonu ve iyi eğlenceler diliyorum.

Beni Belçika'ya gönderiyorsan affediyoruz grup olarak.. :D

Assasin' Alıntı:
Beni Belçika'ya gönderiyorsan affediyoruz grup olarak.. :D

Seni nereye göndereceğmi, seni ne yapacağımı ben de şaşırdım, Allah ıslah etsin seni emi. ;D ;D ;D

[table][tr][td]BOZO' Alıntı:

Onerileriniz icin tesekkur ederim.[/td][/tr][/table]

Atilla Bey iyi akşamlar,

Bizde gezimizi biraz piknik havasında düşünüyoruz fakat bu sefer asfalt yoldan değilde stabilize yoldan gitmeyi düşünüyoruz bu yolda büyük ihtimal karlı olacak ve 4 aylık çocuğunuzla birlikte güvenilir olur mu onu bir türlü kararlaştıramadık :-\ Ömer abimizinde dediği gibi eğer macera olacağın düşünüyorsanız buyrun gelin :smiley: Eğerki yok ben kartepeye normal yoldan çıkayım diyorsanız İzmite gelip gişelerden çıktığınız zaman kartepe tabelasını takip edeceksiniz ve o sizi Maşukiye merkeze getircektir,otele çıkan yolda herhangi bir yerde durup mangal yapmak vs istiyorsanız her türlü alışverişinizi maşukiye merkezdeki marketten yapabilirsiniz eğer mangal yapmayıp yukarda yol kenarındaki yemek yenebilen yerlerde oturmak isterim diyorsanızda otele doğru çıkarken sol tarafta CAN ÇEKTİ diye güzel ufak bir restaurant tarzı yer var orayı tavsiye ederim,önünde duran siyah land rover Defender danda tanıyabilirsiniz :smiley:

sertem41' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba;

Tüh be abi üzüldüm gelememene :-\ Bir dahaki gelmenden önce yine haber verirsinde o tarihe bir gezi ayarlarız hemen :smiley: Hem gezi olmasada geldğinde mutlaka görüşelim :smiley:

alican4153' Alıntı:
Atilla Bey iyi akşamlar,

Bizde gezimizi biraz piknik havasında düşünüyoruz fakat bu sefer asfalt yoldan değilde stabilize yoldan gitmeyi düşünüyoruz bu yolda büyük ihtimal karlı olacak ve 4 aylık çocuğunuzla birlikte güvenilir olur mu onu bir türlü kararlaştıramadık :-\ Ömer abimizinde dediği gibi eğer macera olacağın düşünüyorsanız buyrun gelin :smiley: Eğerki yok ben kartepeye normal yoldan çıkayım diyorsanız İzmite gelip gişelerden çıktığınız zaman kartepe tabelasını takip edeceksiniz ve o sizi Maşukiye merkeze getircektir,otele çıkan yolda herhangi bir yerde durup mangal yapmak vs istiyorsanız her türlü alışverişinizi maşukiye merkezdeki marketten yapabilirsiniz eğer mangal yapmayıp yukarda yol kenarındaki yemek yenebilen yerlerde oturmak isterim diyorsanızda otele doğru çıkarken sol tarafta CAN ÇEKTİ diye güzel ufak bir restaurant tarzı yer var orayı tavsiye ederim,önünde duran siyah land rover Defender danda tanıyabilirsiniz :smiley:
Iyi aksamlar Alican bey,

Galiba ilk Kartepe deneyimini ,cocuklarla oldugu icin ,asfalt yoldan yapmak daha dogru olacak.

Daha sonra benzer bir etkinlik olursa tek basima araniza katilmayi arzu ederim.Can Cekti Restaurant a dikkat edecegim, oneriniz icin tesekkurler.

atlvlk' Alıntı:
Iyi aksamlar Alican bey,

Galiba ilk Kartepe deneyimini ,cocuklarla oldugu icin ,asfalt yoldan yapmak daha dogru olacak.

Daha sonra benzer bir etkinlik olursa tek basima araniza katilmayi arzu ederim.Can Cekti Restaurant a dikkat edecegim, oneriniz icin tesekkurler.

Rica ederim Atilla Bey,her zaman bekleriz facebooktan da Fakülte Offroad Grubu diye arattığınızda sayfamıza ulaşabilir bizi oradan da takip edebilirsiniz :smiley: İyi akşamlar dilerim görüşmek üzere :smiley:

alican4153' Alıntı:
Tüh be abi üzüldüm gelememene :-\ Bir dahaki gelmenden önce yine haber verirsinde o tarihe bir gezi ayarlarız hemen :smiley: Hem gezi olmasada geldğinde mutlaka görüşelim :smiley:

Alican kardeşim,

Daha öncelikli bir iş çıktı İzmit te, geliş tarihimi değiştirmek zorunda kaldım.

Kısmet artık bir daha ki sefere.

İyi eğlenceler hepinize.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
Muhammet binici

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR