federal mt 265x75x16 jantları ile 6 bijon bütün pickup ve japonlara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oygar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,284

oygar

Ana Kamp
Geçen sene 4 adet (kenan çarpışantürk yapımı) saç jant (8 cm offsetli) ve yaklaşık 4000 km kullandığım federal MT 265x75x16 lastiklerimi jantlardan ayırmadan satmak istiyorum. Lastikler ve jantlarda hiç bir falso yoktur. Balans ayarları yapılıdır. Takıp kullanılabilir. Offsetsiz bir jant alacağımdan lastikleride ayırmadan satmak istiyorum. mail atabilirsiniz oygarhanomur@msn.com
4 jant ve üzerinde MT lastikleri ile 1200 TL

fotoyu yakında koyacağım...

Etiketler

Ynt: federal mt 265x75x16 jantları ile 6 bijon bütün pickup ve japonlara

lastikler garajımda (okmeydanı) akşam fotolarını çekip yarın koyacağım...fiyatı yazmıştım 1200 TL (takım)

Düşünebilirim, resimleri bekliyorum. Hayırlı satışlar...

Arkadaşlar lastikler gitti... jantlar kaldı... jantlar bana 4 tanesi 580 e gelmişti ...aynı fiyata verebilirim... 8cm offsetli saç kenan çarpışantürk yapımı üçgen desenli offroad jantı...

Merhaba,

Jantlar hangi araç içindir?

Selamlar

Resim koymaya fırsat olmadan satılmıştır...İlginize teşşekürler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,149
Kaydolan Son Üyemiz
emrecozel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR