Forester;Karda,plajda,kumda vs...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erolkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 153
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 102,322

Etiketler

Ynt: Forester;karda,plajda,kumda Vs...

Maşallah :smiley: ön koruma barı da taktırmışsınız. Bir de oralara şık delici hella koyarsanız daha fonksiyonel olur bence ;) yakıt tüketiminiz ne kadar bu arada?

GezenGen' Alıntı:
Maşallah :smiley: ön koruma barı da taktırmışsınız. Bir de oralara şık delici hella koyarsanız daha fonksiyonel olur bence ;) yakıt tüketiminiz ne kadar bu arada?
hella aklomda arastiriyorum. Ff500 yada ff75 delici ikisinden birini dusunuyorum ama yuvarlaklar biraz buyuk olacak. Sisleri tavan barinami yoksa tamponami taksam hala karasizim :smiley:
Yakit tuketimi sehiriici sakin kullanim 10 lt benzin,agresif kullanim 11-12 lt arasi :smiley:

offroad aksesuardan Hella comet 550 delici sis lambalarımı aldım önümüzdeki günlerde onunda montajını yaptıracagım.

10150583 10152204432613355 4619196941718227007 n

Hafif yağmur yağınca ufak bi birikinti
buldum :smiley:
[youtube]http://youtu.be/eg4vW4NUh4A[/youtube]

Erol bey malum sitede tesadüfen satış ilanınızı gördüm. Forester'dan vaz mı geçiyorsunuz merak ettim. Hayırlısı olsun.

Ynt: Forester;Karda,plajda,kumda vs...

bende (kemerburgazi sile yi camel tropy i vb. ) gercek offroad yapilan yerleri gorene kadar bunlari marifet sayardim :smiley: freelandar 2 yeni cikmisti o zamanlar jipimiz var diye her camura girerdik :smiley: sonra bi gordum ki biz daha bokumuzla oynarken adamlar bok kanalinda yuzuyomus :smiley: o gun bugun 4 araba topladim sattim cj5-cj6-xj-defender hali hazirda zj ve chevy avalanche projeler devam ediyo yavas yavas :smiley: bende o boklu derenin icindeyim :smiley: subaruyla bu kadar olur uzun lafin kisasi :smiley: 10cm sert karda gider kumsalda biraz gider e birazda suya girer :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

GezenGen' Alıntı:
Erol bey malum sitede tesadüfen satış ilanınızı gördüm. Forester'dan vaz mı geçiyorsunuz merak ettim. Hayırlısı olsun.
Subarudan vazgeçilirmi hiç ;)
Takip ettiğim 2,5 turbo vardı onu almak için ilana koymuştum amma satıldı takip ettiğim araç ;(

Uzun araştırmalar ve incelemeler sonucunda ve benzine yapılan zamların ardından aracıma prins vsi-2 yağlamasız sistem taktırmaya karar verdim gibi.' hafta sonra bi akslik olmazsa artık bu aracımda lpg li olacak.Tahmınım 17.000km kullandıktan sonra lpg sisteminin parasını çıkaracagım. :smiley:

Satıştan vaz mı geçtiniz? Hayırlısı olsun.. Valla bende bir süre sonra aracımı satıp sizin kasadan düşünüyordum ve sizin LPG taktırmamanız beni cesaretlendiriyordu fakat şimdi mesajınızı okuyup duraksadım. Çünkü önceki tecrübelerimden dolayı alırsam LPG hiç düşünmüyordum.

GezenGen' Alıntı:
Satıştan vaz mı geçtiniz? Hayırlısı olsun.. Valla bende bir süre sonra aracımı satıp sizin kasadan düşünüyordum ve sizin LPG taktırmamanız beni cesaretlendiriyordu fakat şimdi mesajınızı okuyup duraksadım. Çünkü önceki tecrübelerimden dolayı alırsam LPG hiç düşünmüyordum.
Takip ettiğim araç 2.5 turbo satılınca bende ilanımı geri çektim.Baktımki satsam kendi aracım gibi aksesuarlı ve temiz araç bulmam biraz sıkıntı olur..İlerde de aracımı satarken benım gıbı didik didik herşeyi inceleyen bi kullanıcıya denk gelirsemde neden lpg kiti olarak Prıns tercıh ettıgımıde anlayabılır.
normalde zaten takıp takmam konusunda aradaydım ama şu son zamlarla lpg-benzin fiyatı yarı yarıya oldu ve ıraktaki terör olaylarından dolayı benzının daha da ilerleme ihtimali yüksek ve bence asıl zam c.başkanı seçiminden sonra gelecek..
Önümüz yaz malum gezıp görecegımız yerler var.Hba otogazdakı ömer ustayla konuşmama göre benzınde yaktıgım rakamın yaklaşık 1.5.lt fazlasını lpg yakarmışım.ben bunu düz 2lt olarak hesapladıgımda lpg takılmasından 17.000km sonra lpg kıtının parasını çıkarıyorum..(3000)tl.

Onunla ilgili de ayrı başlık açarsınız siz nasılsa ;) taktırdıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR