Fotoğrafın Geleceği: Bugünüm Var Mı Ki, Yarınım Olsun!

Mesajlar
109
Tepkime Puanı
15
#FotoğrafınGeleceği: Bugünüm Var mı ki, Yarınım Olsun!

FotoÄrafın GeleceÄi: Bugünüm Var mı ki, Yarınım Olsun! #fotografikgündem S02B05

Merhaba fotoğraf severler!"Fotografik Gündem" adlı serimizin bu haftaki bölümünde, fotoğraf dünyasının geleceğine odaklanıyoruz.

Teknolojinin gelişimi, dijitalleşme, yapay zeka ve sosyal medyanın etkisiyle fotoğrafçılık nasıl evriliyor? Hangi yeni trendler öne çıkıyor ve fotoğrafın geleceğini nasıl şekillendiriyor?İşte bu soruların cevaplarını bulmak için 07 Aralık Perşembe günü, saat 19:30'da canlı yayında Cenk Mirat Pekcanattı ile bir araya geliyoruz.

Peki, siz fotoğrafın dünü, bugünü ve yarınına dair heyecan verici bir sohbet için bizi izlemeye hazır mısınız?

O zaman, "Fotoğrafın Geleceği: Bugünüm var mı ki, yarınım olsun!!!" adlı bölümde fotoğrafın geleceği yakalamak için ekran başında buluşmaya ne dersiniz?

İyi seyirler!

Not: Cevaplanmasını istediğiniz sor ya da sorularınız varsa buradan iletebilirsiniz.

FotoÄrafın GeleceÄi: Bugünüm Var mı ki, Yarınım Olsun! #fotografikgündem S02B05
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst