fronterea hava fılıtre kutusu

Etiketler
Ynt: fronterea hava fılıtre kutusu

Benim frontiyi aldığım zaman gaz bağlantısındaki hata akış metreyi bozmuş ,hava filtresi kutusunun da patlamadan dolayı klipsler iyi sıkmıyor kutunun üst kapağı yerine iyi oturmuyordu .Ben aracı kendim toplamak için hesaplı almıştım .Hava filtresi kutusu ve akışmetreyi ebay dan (Almanyadan) aldım yaklaşık ikisi 150 tl ye geldi.Hava filtresi kutusu eskisi duruyor .Ben Bursa dayım ve burada parça sıkıntısı var ,bu nedenle aracımı toplarken ebayı tercih ettim. özellikle ebay ın ingiltere sitesinden aldım çoğu parçayı(Bazı parçalar sağdan direksiyondan dolayı farklı).Burada başka bir arkadaşım cj6 sını sürekli ebaydan aldığı parçalar ile topladı.Size şunu söyliyeyim hava filtre kutusu opel omega ve senatör ile aynı.Bulamazsanız ebayı tercih edin Almanyadan nakliye yüksek ama İngilterden çok hesaplı parça geliyor.

ebay dan almaya calıstık odemeyı yaptık yollayanı arıyoruz ben yoolladım ne yapayım bana ne der gıbı oldu ebay dan memnun olanlardan deılım hava fııtresı hala yo ortalar da
gaz patlatma sorunun ben cok yasamıyorum am 5 10 kez sesı duydum soka kı ıcın de cocukların yaramazlık larına denk gelınce bayagı komık oluyor kacısıyorlar falan yol veren lerde baska omega yı bır deneyım bakalım ok ama yıne de arıyorum

Ebaydan bütün araba parçaları geliyor ,sadece amerikadan sıkıntı çıktığını duyuyorum.Benim de başıma bir kez geldi ,daha önceki bir aracım için sipariş verdiğim enjektörler gelmemişti .Ama ozaman ebayda çok tecrübeli değildim meğer kullandığınız kredi kartına ait bankanın kredi kartları merkezine şikayette bulunursanız paranızı geriye alabiliyormuşsunuz. Bir süre kullanmadım ama geçen yıllarda frontiyi alınca parça sıkıntısını da biliyorum tekrar ebayı kullanmaya başladım.Biliyorsunuz frontyleri en çok ingilizler sever ve oradaki kadar bol ve ucuz parça Almanya da dahi yoktur.Bu güne kadar ufak tefek 40 a yakın parça getirterek frontiyi toparladım.3-4 parçayı da Almanyadan getirttim ve hiç sorun yaşamadan bütün parçalarım geldi .Hatta en son fren merkezlerini dahi ikisi nakliye dahil 85 tl ye aldım.ancak Almanya DLH yı kullanıyor ve yol parası ingilterenin iki katı . sizin aldığınız ürün bir ayı geçik süredir gelmediyse 45 gün geçmeden pay pala dispute açın.çözüm bulamaz iseniz bankanın kredi kartları merkezine şikayet edin.Ancak filtre kutusunu bulsanız dahi gazdaki sorunu gidermezseniz yeni taktığınızda patlar ve filtre kutunuz deforme olur hatta akışmetreyi de bozabilirsiniz. bu nedenle önce gazı halletmenizi öneririm.

ok bujıler zaten zamanı geldıgı ıcı ndeıs tı ses cıkmıyor artık ama hava fıltresı kutusunu bulmamız sart artık araba bahce de yatıryor yok sa adana da duran ladalarımız gıbı hurda olacak yakın zaman da

o kadar acil bir konuysa başka araçların hava filtre kutusu da uydurulabilir. hava filtresini elinize alın, boru çapını vs ölçün gidin bir parçacıya uydururlar bir şey. sonra orjinalini bulursanız takarsınız.

acık hava fılıtresı hıc bır işe yarama dı zaten elım dekı kutuyıuda acık hava fılıtresı taktırcam dıye söktuk orjınalı de bu eskı dıye atmıs lar galıba koydugum yerdekıler eımız de sım dı orjınalı de yok acık fılıtreuyı de ben cıkardım çöpe attım

cıkmacım dıye bı sıte var oraya bakın orda tum parcalar var sanırım bulacaksınız... ben ordan temın edıyordum adrese gonderıyolar yada gıdıp kendın alabılıyosun ıst. da ısen ben orda olmadıgımdan gonderme yapmıslardı ve parcalar ıkıncı el olmasına ragmen orjınal ve sıfır ayarında...ıyı gunler

bır arayalım bakalım bulabılcekmıyız 200 300 ıstıyorlardı ucuyorlar fıat konusun da zaten adı ustunde cıkmacı bana satmaz san ona satmaz san ne işine yarıyacak frontera hava kutusu zate n turkıyede sayısı cok az arabanın

sanırım haklısınız bende termostad arızası olunca bulamadım aramadıgım yer kalmadı bulgarıstana bıle baktırdım servıs bıle bulamayınca sattım alan arkadas ben bulurum dedı ama hala konusuyoruz bulamamıs...:smiley: soyledıgım 2.2 frontera ıcın yıne de cok hos kullanımı guzel bı arac ınsallah bulursunuz da bır an once doya doya gezersınız...ıyı gunler.

patpat' Alıntı:
sanırım haklısınız bende termostad arızası olunca bulamadım aramadıgım yer kalmadı bulgarıstana bıle baktırdım servıs bıle bulamayınca sattım alan arkadas ben bulurum dedı ama hala konusuyoruz bulamamıs...:smiley: soyledıgım 2.2 frontera ıcın yıne de cok hos kullanımı guzel bı arac ınsallah bulursunuz da bır an once doya doya gezersınız...ıyı gunler.

parça bulabildiniz mi, yardımcı oluruz isterseniz.

Benim elimdeki hava filtre kutusunu verebilirim.Sadece mandallarından biri yada ikisi arızalı.Yalnız üzerinde akışmetresi yok.Akışmetre ebayda sıfırı var.Ufak parçaları bulamayan arkadaşlar ebayı deneyin .İngiltereden 5-6 günde parça elinizde.Hemde oldukça hesaplı.Sıkıntı yaşamazsınız.Özellikle Ebayın ingiltere sitesinden .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri