fronterea hava fılıtre kutusu

Etiketler

Ynt: fronterea hava fılıtre kutusu

s. sinan arkadasımıza tesekkur ederım hava fılıtresı ıcın cok ugrastı ve ılgılendı kargoyu bugun teslım aldık eşim usyaya goturup baglantılarına baktıracak

ilgi ve alakan için tesekkur ederım ıyı gunler s. sinan

usta ya bırak tım elı doluydu musaıt olunca başlayacak aracta bahcede 6 7 aydır yatıryrdu zaten bır de calısmaz sa on ca emek bosa gıdecek

Bende frontera almayı düşünüyordum fakat baya bir parça sıkıntısı yaşanıyor galiba :mad:, bu sebeple fronteradan vazgeçeceğiz gibi

frontera gerecekten keyıflı bır arac ama temız bakılmıs sıkıntı cıkarmayacak gıbı olanları bulman lazım bız mesala 96 model i 2005 de aldık kullanmak tan olan arızlar harıcın de arıza yapmıyor bulursan ve fıat uygun sa neden alınmasın kı

Vallahi bende yedek parçası problemli eyvah diyordum ama Bu form üyesi olan Murat Bey bana İST- Aksaray da Cihan OPEL den Kadir Bey i aramamı söyledi ve gerçekten de koca bir liste parçayı ustaların verdiği fiyatın neredeyse yarı yarıya fiyatına temin edebileceğimi gördüm.

Bu arada bir arkadaşın 2010 Grand Cherokee sini kullandım. Tamam lüks benim kız gibi viraja girince arkada 8 kedi ağlıyormuş gibi ses çıkarmıyor. Lüks lüks lüks... ama o kadar. benim kızımın amortisörü patlak olsa da, frene bastığımda kendimi sağ şeritte bulsam da,. Jip kullandığımı hissediyorum. Aslında biraz daha yüksek olsa, daha da memnun olacağım.

Frontera'nın bana göre en güzel yanı kamyon gibi sürülüyor olması... Yada benim yürüyen aksam ele gelir bir hali kalmadığından bana öyle geliyor. :smiley:)))

renklibulut' Alıntı:
Vallahi bende yedek parçası problemli eyvah diyordum ama Bu form üyesi olan Murat Bey bana İST- Aksaray da Cihan OPEL den Kadir Bey i aramamı söyledi ve gerçekten de koca bir liste parçayı ustaların verdiği fiyatın neredeyse yarı yarıya fiyatına temin edebileceğimi gördüm.

Bu arada bir arkadaşın 2010 Grand Cherokee sini kullandım. Tamam lüks benim kız gibi viraja girince arkada 8 kedi ağlıyormuş gibi ses çıkarmıyor. Lüks lüks lüks... ama o kadar. benim kızımın amortisörü patlak olsa da, frene bastığımda kendimi sağ şeritte bulsam da,. Jip kullandığımı hissediyorum. Aslında biraz daha yüksek olsa, daha da memnun olacağım.

Frontera'nın bana göre en güzel yanı kamyon gibi sürülüyor olması... Yada benim yürüyen aksam ele gelir bir hali kalmadığından bana öyle geliyor. :smiley:)))

eyvah eyvah sizin yürür baya bitmiş. valla kamyonu bilmem ben pejo 106 gti kullanır gibi kullanıorum bazen. yürürü yaptırın sizde aynı şekilde kullanabilirsiniz. eh tabi yüksek araba kullanıyoruz biraz uslu döneceğiz virajları.

cihan opel dogru tercıh zaten 2 3 kez gıdersenız anlarsınız farkı eşim oradan alıyor parcaları almasaa bıle aksaray dan gecer ken muhakkak ugrar cay ıcer

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,132
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR