Garmin Için Ücretsiz Ve Yönlendirilebilir Haritalar

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ferdimen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,625

ferdimen

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
2
Yer
Tekirdağ, Çorlu
Web
www.ferdimen.com
Belli aralıklarla güncellediğim bu sayfada, GPS cihazları için güncel çevrimdışı haritalara ulaşabilirsiniz. Barlar, restoranlar, otobüs durakları ve mağazalar gibi İlgi Çekici Noktalar (POI) ile ilgili birçok ayrıntı içerirler . Yürüyüş, bisiklet, geocaching ve araba navigasyonu için mükemmeldir.

Paylaştığım haritalar OpenStreetMap tabanlı olup, hiçbir telif hakkı sıkıntısı bulunmamaktadır. Ayrıca güncellik bakımından 2023 sürümüdür. Türkiye’den satın alınma, içinde Baytekin’in ücretli haritası olan bir cihazınız olsa bile, bu haritayı mutlaka denemenizi öneririm.
Paylaştığım img formatındaki harita dosyaları el tipi Garmin GPS cihazları ile %100 uyumludur.

Not: Eski cihazlarda dosya ismini gmapsupp.img olarak yeniden adlandırmalısınız.


 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst