Gezenbilir 2. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (13 Eylül 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan PASIFFLORA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 219
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,402

Etiketler
Ynt: Gezenbilir 2. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (13 Eylül 2008)

ben acemi Nazlı Necmiye'nin arkadaşı Özge :smiley: muhteşem bi geziydi. çok keyifliydi. en kısa zamanda bir daha yapalım. ayaklarım zonkluo hala..bi de bana lütfen fotoğraf makinesi kullanma kursu verin reca ediorum ;D

İstanbulun gecelerine güzellik katan arkadaşlara selam :smiley: iftara ancak uyanabildim keyifli bir gece geçirdik c.tesi 21.00'da Ayasofya'da başlayan gezimiz pazar sabahı 06.30'da ortaköy'de son buldu. Bizi Engin tarih bilgisiyle aydınlatan Behicefeye de teşekkür ederiz..

LuX' Alıntı:
ben acemi Nazlı Necmiye'nin arkadaşı Özge :smiley: muhteşem bi geziydi. çok keyifliydi. en kısa zamanda bir daha yapalım. ayaklarım zonkluo hala..bi de bana lütfen fotoğraf makinesi kullanma kursu verin reca ediorum ;D

http://www.fotokritik.com/dokuman/fotoegitim

İhtiyacın olan bütün belgeler mevcut. Sırayla okumaya başlayabilirsin :smiley:

http://www.uzmantv.com/kategori/sanat/fotograf bu sitedende görüntülü olarak fotoğrafçılık hakkında faydalanabilirsin

Dün gece de, daha doğrusu sabah, söylediğim gibi yine ve yeniden çok güzeldi.

Çok dolaştık, yürüdük ama, çok da keyif aldık ve çektik. :smiley:

Gelen herkese tekrar teşekkürler... Ve böyle bir grubumuz olduğu için dün gece tekrar bir mutlu oldum, bin mutlu oldum. :smiley:

Gelecek gezilerde buluşmak dileğimle... ;)

Amina bizde seninle mutluyuz :smiley:

Aman efenim, teşekkür ederim... :smiley:

Ve bir iki kare de benden...

DSC_4824.JPG

DSC_4734.JPG

DSC_4649.JPG

DSC_4687-.JPG

DSC_4800.JPG

merhaba foraflar güzel çıkmış elinize sağlık

bütün yorgunluya deydi süper gezi oldu

acemiden ses çıkmıyor uyuyormu hala nerde fotolar:smiley:))

fotarafları gördüğümde birkez dahahiç çekiyorum makinem yok kıskanıyorum sizi ekimde alacam bir aksilik olmaz sa

DSLR ile ilk fotoğraf denemem bu akşama kısmetmiş. Ayarlar konusunda yardımcı olan tüm arkadaşlarıma tekrar teşekkür ederim.
Deneye yanıla çektiklerimden çıkan fotoğraflardan (çoğunu elediğim halde kalan) 73 fotoyu ekliyorum.

268588267669d857154186f690859e2c.jpg

e656e314f73f4083653ec3adb9d14cdf.jpg

6fab0234bba8a3c65fa0c5040806f9b0.jpg

a926871b4f1cad5394f9f013ee15e7b8.jpg

d8fc81fb364a0ada22dbe7e1bbbd403f.jpg

f9c18d2a759b7efaad0e38d42902ba62.jpg

ba41ed59e110bf6395394f34a492a540.jpg

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.