Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan reha Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 95
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,025
Ynt: Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar)

reha' Alıntı:
tabii ki evde ;-) Ufak bi rayrıntı, bu adaptörlerin yaklaşık 3 katı daha evde duruyor idi.. Zira, oğlum ile onlara kıyamamıştık.. Hoş, kıydıklarımıza da uzağa gidemedi ;-))

bende benim evdeki 5-10 adaptöre bakıp çok adaptör birikti evde sanıyordum :D

Etiketler

rakipler, yukarıdaki ile sınırlı olsa idi, belki şansım olurdu ama daha sı da var idi ;-((

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

IMG 7762

MG 5120

IMG 7749

MG 5116

MG 5098

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.. Hepiniz çok sıcaktınız, herkes çok keyifliydi.. Benim ve eşim için de değişik bir pazar günü oldu..

Bundan sonraki aktivitelere de tarihleri ayarladığımız müddetçe katılacağız..

Sizleri çok sevdik, Gene gelecek biz...

Not: Bu arada baya satış yaptım ama akşam pazarı diye baya ucuza gitti güzelim ekipmanlar :smiley:))

bu arada, "hararetli" (sanırım sıcaktan idi) tartışmalar yapıldı..

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

MG 5105

MG 5109

MG 5135

MG 5107

MG 5111

Peşin satandan bana şahane bir amerikan kampet aldım.başka bir arkadaştan kedili bir mug :smiley:

Başak'a 3 kişilik 4 mevsim çadır + çatal-kaşık-bıçak seti + 10mm mat + Çanta + kedili mug + 2 adet elbise + bileklik aldık..

Emek verip ürünlerini sergileyen paylaşan herkese teşekkürler ;)

Başak'ın ilk kamp malzemesi.. Çatal-kaşık-bıçak seti :smiley: 3 tl!

[attachment=1]

Başak çadırını açtı ve kurdu :smiley: pek sevdi.. Teşekkür ediyoruz Haydar bey'e..

[attachment=2]

Lakin çadırın içinden bonus materyal çıktı :D Oyuncak ayı! :smiley: O ayıyı ne yapalım? Size ulaştıralım mı?

Basak catal

Basak cadir

Bende çok geç haberdar oldum, öğleden sonra bir dostumun telefonuyla öğrendim, akşam saatlerinde uğradım ama pazarın sonuna denk geldim ;)en azında sevdiğim birkaç kardeşimi görmüş oldum, kısmet bir dahaki sefere

Bit pazarına satış değil satınalmak için katıldım. Recep beyin Vaude çadırını kaçırdım meğer Cumartesiden satılmış alan arkadaşlar iyi günlerde
kullanmalarını dilerim. Thule bisiklet taşıyıcı ve 3 tonluk strap satınalarak ve bol sohbetle güzel bir pazar yaşadım.

Kamp alanı manzarasıyla,geniş alanıyla muhteşemdi,karavancı arkadaşlarlada buluşma alanı olarak kullanabiliriz.
Etkinliğe proje sahipliği yapan ve tüm katılımcılarla ilgilenen Reha beyede teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,112
Kaydolan Son Üyemiz
Ceramos

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR