Gezenbilir Boğaz'da Tekne Gezisine Gidiyor! (6 Temmuz 2008 Pazar)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 237
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 42,253
Ynt: Gezenbilir Boğaz'da Tekne Gezisine Gidiyor! (6 Temmuz 2008 Pazar)

bu arada oraya wardığımızda kime danışacağız ben geldim diye?

Etiketler

saat 11.30 gibi arkadaşlar orada olacak zaten. Sarıyer İdo'nun önünde bizi tanımakta zorluk çekmeyeğinizden eminim

okey. oralarda araç park yeri warmı acaba yakınlarda?

nesuuurr akbil tavsiye ederim sana :D
cok keyifli oluyo ötüyo böle dı dııııdd diye

Behiç Bülent Dağdeviren' Alıntı:
yüzme bilmeme konusunda yalnız değilsin. dibini görmediğim diyeceğim su berrak olur diye söyleyemiyorum. ayağımın yere basmadığı derinlikte yüzmemek gibi bir batıl itikadım var. ayrıca benim gibi itiraf eden birde Caner var bildiğim. biz mangalı martılardan koruma görevini alalım. nebetleşe değişelim.

arkadaşlar "gezenbilir yüzme bilmeyenler partisini" kurmuş bulunmaktayım... üye sayım gün geçtikçe artıyor.. :smiley:)

Behiç Bülent Dağdeviren' Alıntı:
yüzme bilmeme konusunda yalnız değilsin. dibini görmediğim diyeceğim su berrak olur diye söyleyemiyorum. ayağımın yere basmadığı derinlikte yüzmemek gibi bir batıl itikadım var. ayrıca benim gibi itiraf eden birde Caner var bildiğim. biz mangalı martılardan koruma görevini alalım. nebetleşe değişelim.

mangalı siz sevgili yüzmebilmeyenlerden kim koruyacak ben face gelsin diyorum... efendiler bu ülkenin mangallarının kaderi yüzmebilmeyelere, yüzmebilmiyorum ayağına yatanlara teslim edilemez. ;D ;D ;D

nesur' Alıntı:
Anadolu yakasından arabasıyla gidecek olan varmı arkadaşlar

var ben arabam olmadan değil sarıyere mezara bile gitmem beni arabamla gömecekler vasiyetimdir...
acıbadem semalarından pist başı yapıcam...

01- deep (Mert Kiğılı)
02- aura (Derya Bayrak)
03- Pebble (Nilsun Şahin)
04- halabinikiyok (Ercan Akgül)
05- akarsu ( A.Kadir Arsu )
06- Sevgi Budak
07- Sharingan ( Serdar Tanrıverdi )
08- Berksito (Berk Saraç)
09- eftaLYa (Esra Akeroğlu) ( Cumartesi akşamı Kocaeli'de kuzenimin düğünü var. Pazar sabahı yetişebilirsem gelmek isterim. Kesin değil.. Rakam 60 ı geçerse beni çıkarabilirsiniz listeden.. Face'i tekneye getirmem Nilsun,Korkma )
10- Akın DUBAN + 1 kişi
11- Serkan DUBAN + 1 kişi
12- Behiç Bülent Dağdeviren +1
13- Nesur (opsiyonlu)
14- Aspera - Mustafa Tastemir
15- Maestro (Alper) + Jasmin + 1
16- parodi (fatih) gelmessem çatlarm artık...paletimi maskemide getireyimki serbest dalış yapayım kiiiiii balıkları göreyimkiiiii...
17- eotret (Hakan Dansık - Murat Koparal)
18- Caner
19- eLf
20- İ.Ozan CAVLI
21- Sedat the mangaller Smiley
22- Steve Taynton
23- Mezzy (Mustafa Eraslan)
24- Mustafa Coşkun
25- Erkut Açıl +1
26- Önder Satıloğlu +1

ben şilede yüzdüm hatta nesurda benimle beraber girdi. böyle bir deniz vardı. boğaz temiz değil dedilerde ondan girmiyorum.

Ile96

Ile97

Hatta buraya kadar da gittim. gerçi yürüyerek gittim ama yinede gittim ya.

Ile100

yüzme bilmeyenlere sesleniyorum : D
arkadaşlar biz denizde yüzmenin keyfini cıkarırıken eğer mangalda bişey kalmazsa kenidiniz can yeleksiz, kolluksuz, simitsiz bopazın ortasında bulursunuz :smiley:)

( aklıma başka tehdit gelmedi napıyım anca böyle kurtarıcaz mangalı )

bülent abi yaa adımı cıkardın iyice he :smiley: senin yüzünden herkes korkuyo benden artııık

korksunlar iyidir. korku en iyi terbiye yöntemidir. (sana yakında sürprizlerim olabilir. resim ve videoları kurtardım. yalnız videoları nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum şimdilik o ayrıntıyı aştımmı tamamdır. ;D)

Arkadaşlar, konu dışı olacak ama izninizle sizlere sormak istiyorum.
Duyduğum bir habere göre
Ağva sahilinde yunus balıkları kenara kadar gelip insanlarla yüzüyorlarmış.
Oyun oynuyorlarmış . Buna şahit olan oldu mu aramızda, çok merak ediyorum.

parodi' Alıntı:
var ben arabam olmadan değil sarıyere mezara bile gitmem beni arabamla gömecekler vasiyetimdir...
acıbadem semalarından pist başı yapıcam...
abi benide göztepe köprüsünden alırmısın ya:smiley:)

nesur' Alıntı:
abi benide göztepe köprüsünden alırmısın ya:smiley:)

eh göztepe köprüsü yerine londra köprüden alırmısın da diyebilirdin alırım nesur saat 10:30da

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR