Gezenbilir Fotoğraf Grubu 3. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi (Bursa - Gölyazı)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan caner Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,506
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu 3. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi (Bursa - Gölyazı)

Nurseeen, demek konuyu inceliyorsun :D
E hadi göndersene fotolarııı ;)

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu 3. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi (Bursa - Gölyazı)

:smiley:gunaydın arkadaşlar, gezıye katılan arkadaşlara,tşk ederım. :smiley:görüntüler harıka kendımı bır an ,orda hıssettım :smiley:.bana bu duyguyu hıssettırenler tşk. :smiley: :smiley:

tam da tahmin ettiğim gibi, harika bir gezi daha kaçırmışım. :'(
caner bey, fotoğraflar harika ellerinize sağlık. inşallah daha sonraki gezilerde sizlerin fotoğraf konusundaki tecrübe ve bilgilerinizden faydalanmak bana da nasip olur.
selamlar, muhabbetler....

gerçekten çok iyi resimlemişsiniz.

hissettiğim sadece özlem...

aura' Alıntı:
Uyurken verdiğim pozları kaçırmayan arkadaşlar size sesleniyorum intikamım acı olacak.... :smiley:

;D eğer seni öyle çeken varsa, çok ayıp çooook ;D

Beni de bir sigara içerken çekmişler... Zehiri nasıl da çekiyorum içime, kendimden korktum :D

Bu da benden olsun...

küçük kurbağa,küçük kurbağa
kuyruğun nerede... :smiley:

11

Teşekkürler arkadaşlar.

Konu sıcaklığını sürdürürken birkaç tane daha ekleyeyim.

Niçin baktın bana öyle diyen bir leylek
498320475 a36117b7f0

Hacı Amca
498479382 55b5ee2419 b

Bu çocuğun amacını anlamadım. Tenekeden yapılan bir küçük tekne ile gölden birşeyler topluyor gibiydi.
499196719 e2b86f8b56

Toplu fotoğraflar http://www.flickr.com/photos/caner/sets/72157600213245524/detail/ adresinde

caner bey, leylekler size modellik yapmış neredeyse :smiley: peki hiç havada göremediniz mi leyleği? uçan bir leyleğin fotoğrafını sizin objektifinizden izlemek isterdim, o uçlarında siyah desenler olan kocaman beyaz kanatlar, uzuuun gaga, ince gövde eminim çok heybetli görünürdü....

Gezen ve yiyenbilir ekibi olarak yine çok güzel bir gezi anılarıyla karşınızdayız :smiley:)

Kargaların kahvaltısına müteakip bir zamanda araçdan inip ,gün doğumunu ve etrafta ki börtü böceği fotoğrafladık.Bir ara Nesur arkadaşımız,bir grup uçan leyleğin arkasından onları kovaladı.Onlara yetişemeyeceğini anlayınca aramıza geri döndü.

Sabahın o ayazında bizler sıcacık gezenbilir polarlarımıza sarılmışken,gölün içinde yarı beline kadar pirinç-insanlar balık tutuyorlardı.(Bknız caner fotoğraları :smiley:)

Sonra bir köy kahvesi bulup fırından yeni çıkmış ekmeklerin ve dostların sıcaklığında nefis bir kahvaltı yaptık.Küçük bir kız çocuğunu ve kahvede ki yaşlı amcaları kendine model alan ve onları fotoğraflayan Amina maalesef aç kaldı :smiley:)

Uzun zamandır hiç bu kadar misafirperver bir köye misafir olmamıştım.Her bahçede rengarenk güller,çatılarda leylekler,ağaçlarda yemyeşil erikler ... off süperdi ..Yaşlı bir amca bize bahçesinden çilek ikram etti .nasıl kokuyordu ,nasıl güzeldi anlatamam.. O çileklerden sonra İstanbul'da yediklerimiz plastik gibi kaldı :smiley:)

Sözün özü ..Bizim ve makinelerimizin hafızalarında güzel bir geziden güzel görüntüler kaldı :smiley:)

Katılan ve organize eden tüm arkadaşlara teşekkürler.

Not:Derya'cım fotoları yüklemekle meşgulüm becerebilirsem dağıtıma başlıcam :smiley:

Hemen 10 km öteme gelmişsiniz ve ben siteye bir kaç gün uğrayamadığım için etkinliği anca pazar günü haber alabildim Sedat ın perşembe günü yolladığı mesajıyla... :'(

Oldukça üzüldüm ama sonuçta bu benim hatamdı...

Bundan sonra daha dikkatli siteyi takip edip, etkinliklerden haber almaya çalışacağım...

Gezen gören tüm dostları kutlarım...

NESUR R ESIMLER , :smiley: :smiley:COK GUZEL EMEGINE YÜREĞİNE SAĞLIK :smiley:BİRDAHAKI GEZIYE BENDE VARIM HATIRLATIRSAN SEVINIRIM :smiley:

Nesur "güllerin içinden" şarkısı geldi aklıma ;D Ellerine sağlık, hem senin hem de diğer arkadaşların fotoğrafları çok güzel olmuş.

papatya' Alıntı:
:( mesajınızı şimdi aldım.önceden haberim olsaydı. katılırdım. burdan bütün annelerın anneler gününü kutlarım. aynı zamanda bu hafta hemşıreler haftası.tüm meslek taşlarımın gününude kutlarım. :smiley:
HedeHödö' Alıntı:
Sedat iki gün kala haber veriyorsun, gelemiyoruz tabi :smiley: erken haber verde bundan sonraki etkinliğe katılayım bende :smiley:

Arkadaşlar Edirne gezisinde de aynısı oldu, 1 hafta öncesinden göndermiş olduğum mailler server'da yaşanan sorun nedeniyle oldukça geç ulaşmış. Bir sonraki gezilerde daha tedbirli davranılacaktır :smiley: Hepinize sevgiler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

SON KONULAR

Geri