Gezenbilir Fotoğraf Grubu 4. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi - Bursa (24 Mayıs 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BamBina Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 60
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,177
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu 4. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi - Bursa (24 Mayıs 2008)

SEDAT HOCA VE MÜRİTLERİ :smiley: :smiley:

IMG 2370

IMG 2369

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu 4. Eskikaraağaç Leylek Festivali Fotoğraf Gezisi - Bursa (24 Mayıs 2008)

tekrar teşekkür ediyorum arkadaşlar. galiba bugün site yavaş. yada ben gündüzleri bakmadığım için bana yavaş geliyor. ayrıca fundanın resimlerinin bir kısmını açamadım. acaba sorun bendemi diye size de sormak istedim.

sorun bendeymiş yavaş açılıyor. ama bana 1 mesajda 5 resim yüklenebileceği söylenmişti bana bu arada onuda öğrenmem mümkünmü.

007 GEZENBİLİR :smiley: :smiley:

DSC 0467

fotoğraf avcılarıda vardı demek aranızda. yemek ağırlıklı olduğu ve çabuk dağıldığınız içinmi toplu fotoğraf çektiremediniz. mustafa paşam seninkiler nerede?

pebble' Alıntı:
alllah allah kim onlar acaba... :smiley:))

BİZİ 45 DAKİKA OTOBÜSTE BEKLETİP YEMEK YİYENLER... :mad:

Eskikaraağaç ya da diğer adıyla Leylek Köyü'nde tabii olarak leylekleri fotoğrafladık. Eminim herkeste bol bol leylek fotoğrafı var, içlerinden ayıklamak pek de kolay olmadı hani.

DSC 8156

DSC 8157

DSC 8181

DSC 8182

DSC 8200

DSC 8201

Sevgili Derya seviyo sevmiyo derken koca papatyayı iç etti :smiley:

DSC 8209

Sonra yol bizi Karacabey Ayı Barınağı'na götürdü. Her ne kadar Datvi'yi göremesek, küçük ayıları fotoğraflatmasalarda büyük ayıları fotoğraflamak serbestti.

DSC 8246

DSC 8238

Madem leylek fotoğrafı çekiliyor, geçen yıl yaptığımız Batı Karadeniz gezimizde, dönüş yolunda Sinop-Kastamonu arasında biryerlerde yakaladığımız bu görüntüleri eklemek istedim.Ama sizin görüntülerin yanında galiba silik kaldı :(

BatKaradeniz218

BatKaradeniz219

BatKaradeniz220

Caner valla bin kere ellerine sağlık... Çok güzel kareler yakalamışsın... :smiley:

Emeği geçen herkese teşekkürler
Gerçekten yine süperdi.:smiley:)

Fotoğrafları yerleştiremedim kusura bakmayın
ama denemeye devam ediyorum:p

caner ellerine sağlık muhteşem fotoğraflar çekmişsin yine. paylaştığın için sağol.

sağol mustafa ben mustafa seninkiler nerede derken aslında mavimor mustafa'yı kastetmiştim sen vazife etmişsin. iyide etmişsin sağol.

Yeni katılan üye olarak, tüm ekibe içtenliklerinden ötürü, geziyi düzenleyen arkadaşımız Sedat'a ise uğraşıları için çok çok teşekkürler...
Çok keyifli bir geziydi tekrar görüşmek dileğiyle..
Gülbin Bahar

Gezi son derece keyifliydi her zamanki gibi.
Yeme içme konusunda bu kadar keyif alan arkadaşlar herhalde bizden farklı bir yolculuk yaptılar:smiley: ben pek keyif alamadım bu gezinin yeme içme kısmından:smiley:
Fotoğrafları ayıklamada zorlandım bu gezi sonrasında. çok verimli olduğunu düşünüyorum gezinin bu açıdan. Biraz gecikme olsa da ilk etapta ayıkladıklarımdan bazılarını gönderiyorum. değerli yorumlarınızı beklerim. :smiley:

Bölüm 1: Gezenbilir tayfasından:

Bursa01

Bursa02

Bursa03

Bursa04

Bölüm 2 : Ayılar:smiley:))

Bursa05

Bursa06

Bursa07

Bursa08

Bursa09

Bursa10

Bursa11

Bursa12

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR