Gezenbilir Fotoğraf Grubu Ahırkapı ve Edirne Kakava Şenliği Fotoğraf Gezisi (5 Mayıs 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan atlantis Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 97
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,008
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu Ahırkapı ve Edirne Kakava Şenliği Fotoğraf Gezisi (5 Mayıs 2007)

Ben de Ahırkapı'daydım,
Ama erken gittim öğle saatlerinden sonra, Show TV muhabirleri röportaj yaptılar benimle, üstelik siteden ve Kakava'ya yapacağınız geziden de bahsettim, gerçi seyretmedim hem ct. hem pazar çıkmış ne dedim, ne kadarını almışlar bilmiyorum.
Akşam çok kalabalık oldu nefes alacak gibi değildi, oynadım durdum yine de...
Erken gitmenin en çok fotoğraf adına yararını gördüm, sanırım haftaya eklerim fotoğrafları.
En çok geçen hafta gitmeseydim Edirne'ye gelmek isterdim sizinle ona üzüldüm.
Sedat çok kalmadığım için seni aramadım, ama birini sana benzetip sordum "sen Sedat'mısın?" diye, :smiley:)))) değilmiş o utançla arayacağım varsa da arayamadım, en çok eşim güldü bu duruma :smiley:)))))))))))))) Bense hala kıpkırmızıyım bak:smiley:)))))))))))))))))))

Kendi adıma sağlık ve huzur diledim.

Sizlerin de iyi olmanızı dilerim.

Dilekleriniz inşallah kabul olmuştur...

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu Ahırkapı ve Edirne Kakava Şenliği Fotoğraf Gezisi (5 Mayıs 2007)

Evet, çok güzeldi ve yorulmuş olsam bile değdi diyorum :smiley:

Bu da benden olsun, gözüme takılanlar :smiley: diğer fotoğrafları yüklediğimde linki gönderirim.

39

43

35

29

3 1

17 1

Merhaba..Sizi tanıdığıma sevindim arkadaşlar. Çok güzel bir etkinlikti. Taner ' in makinasındaki fotoğraflardan bizde ekleyeceğiz siteye birkaç tane.

Çok eğlenceliydi çoooookk.

Aya12039

Aya12040

Aya12013

Aya12064

Aya12053

Aya12044

Emine , Koza fotograflar çok güzel ellerinize sağlık.

Sukuşu' Alıntı:
Emine , Koza fotograflar çok güzel ellerinize sağlık.

Teşekkür ederim efenim,yakalayabildiklerim işte :smiley: Yoksa, kaçırdığım da çok şey oldu ama, ne yapalım,seneye artık :smiley:

Keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmişsiniz... Arkadaşlar Fotoğraflar için teşekkür ederim.

Selam çengi arkadaşalarım :smiley:

Çok güzel bir hafta sonuydu, çok gezecek yer var nasıl yetişicez :smiley:

herkesin emeğine ,yüreğine ve sabrına teşekkür etmek istiyorum.

ben daha sonra fotografları ekliyeceğimmm malum film kullandık

sevgiler

senınde ellerıne saglık gizemli sukuşum :smiley:

sukuşu ve gizemli eneee kimki o :smiley:)))

açıktımmmm :smiley:)

Merhaba Arkadaşlar
Fotoğralargerçekten harika.
Yani demekki bukadar güzelliği bizler çıplak gözlede görebilmişiz:smiley:

Arkadaşlar merhaba. Keyifli vakit geçirmenize sevindim. Bir kusurumuz olduysa affola. Fotoğraflar için herkese çok teşekkürler. Ben daha eve yeni geldim ve inanın henüz çektiğim fotoğraflara bakabilmiş değilim. En kısa zamanda bende fotoğraflarımı yükleyeceğim :smiley: Herkese sevgiler.
Görüşmek üzere.

adı ustunde arkadaslar gizemli sukuşu o :smiley:)))

pınarcım acıktım deme seytan doldurur :smiley:))))))

Merhaba arkadaslar,

sizlerle olan ilk gezimdi ve sizlerle tanistigima cok memnun oldum.
fotograflarmi bende yukleyip linki atarim en kisa surede

benimdebir kac sorum var
sukusu kimdir? ? ? gizemli mi kalacak hep?
yiyenbilir ne zaman acilacak ve icenbilir kosesi olacakmi?

aadii gorusmek uzeree beee..

ozgur

Merhaba arkadaşlar. Başta hasan ve sedat olmak üzere organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum .

Çok eğlendik yorgunluğun bile keyf verdiği bir haftasonu oldu benim için
şimdilik bende birkaç fotoraf ekliyorum sizlerinki kadar güzel olmasada başlangıç için fena sayılmazlar :smiley:

dscn9314co2.jpg

dscn9368sk0.jpg

dscn9386qr5.jpg

dscn9397dz6.jpg

dscn9417lj9.jpg

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR