Gezenbilir Hatay Grubu Karamağara Keşif Gezisi (10 Nisan 2010 Cumartesi)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan reel eksen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 117
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,352
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu Karamağara Keşif Gezisi (10 Nisan 2010 Cumartesi)

Herkese Selamlar,

Samandağ Kaymakamlığı Erhan Hocamızın katkısıyla, 18 Nisan Pazar günkü gezimizi kendi web sitelerinde yayınlamışlar. Seçilen fotoğraf da fena değil hani :smiley:

http://www.samandag.gov.tr/

Samandağ Kaymakamlığı uzun bir süredir Erhan Hocamızla irtibat halindeydi. Bir aksilik çıkmazsa Samandağ Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu geziye Samandağ'dan katılabilir. Katılırlarsa bizleri çok sevindirirler. Kendilerinin Pazar günü 07:30'da Titus Tüneline yürüyüş programı varmış. Kaymakamlığın Erhan Hocamızla görüşmelerindeki konuların projelerin sadece yüzde kırkı gerçekleşirse, güzel Hatay'ımız çok daha güzel olacak :smiley:

Bürokraside yetkisi olan üretken, idealist, vatansever değerli yöneticilerimize sesleniyorum.

Erhan Hocamız ve Yaşar Hocamızın Hatay'da bulunması büyük bir hazine. Lütfen bu arkadaşların bilgilerini, birikimlerini, projelerini destekleyin. Hatay olarak Türkiye olarak toplum olarak çok daha iyi yerlere gelebiliriz ve geleceğimize de yürekten inananlardanım.

Şu anda bürokrasiden gelen olumlu güzel haberler yüreğimi ısıtıyor. Umarım bu gelişmeler kararlı, sabırlı, inatçı adımlara dönüşür.

Etiketler

_______________________________GüZeL FoToĞrAfLaR_______________________________

reel eksen' Alıntı:
Haberinizi bekliycez Mustafa Bey. Hatay sizin memleketiniz :smiley: Selamlar

Çok teşekkürler, söylediğiniz gibi memleketim sayılır. Denize kıyısı olmayan bir yere tayin edilseydim Hatay'dan ayrılmazdım. İzmir'e atandığım için ayrıldım. Selamlar. :smiley: :smiley:

Çok güzel bir etkinlik olacak elinize sağlık..

Bu arada erhan hocam özelden msj göndermişsin L200 ile ilgili kısıtlıyım diye cevap yazamıyorum..

pazar günü vali göbeğinde olacağım görüşmek üzere iyi akşamlar erdinç bey araç mıtsubıshı pajero sedat bakır ve gökhan sarsu

küçük ağa' Alıntı:
pazar günü vali göbeğinde olacağım görüşmek üzere iyi akşamlar erdinç bey araç mıtsubıshı pajero sedat bakır ve gökhan sarsu

Gelmenize sevindik. Pazar günü görüşmek üzere.

1-Yaşar Ergün-Suzuki X90
2-Erhan Alkaya-Suzuki Vitara
3-Erdinç,Aliye Ediboğlu-Rasim,Burcu Alyanak-Ford Ranger
4-Erdem,Haydar Temiz-Hakan,Nilay Künefeci-Toyota Hilux
5-Mehmet,Selda,Zeynep,Mert,Ahmet Kuş-Mahindra
6-Sertaç Şener-Hyundai Tucson
7-İbrahim Altıöz-Kia Sportage
8-Özgür,Hicran Bulut-Haydar,Adle Eken- Daewoo
9-İlter,Aylin Karataş-Suzuki Vitara
10-Serdar Kırallı ve Eşi
11-Erol Baybo-Honda
12-Mustafa,Ayşe,Emin ve Yaşar Hocam'ın tarifiyle aslan kırması Paşa Smiley.Jeep Grand Cherokee
13-Hikmet,Semir Güzelmansur-Suzuki
14-Adnan,Seher Baktıaya. Jeep Grand Cherokee
15-Behiç Çinçin
16-Hasan Çolakefe ve Eşi-Suzuki Jimny
17-Hikmet Gençoğlu ve Eşi
18-Selim Kamacı land rover
19-Sedat Bakır,Gökhan Sarsu-Mitsubishi Pajero

erdinç bey teşekkürler bu zevki bana yaşattığınız için

küçük ağa' Alıntı:
geziye katıldığınız icin tesekkür ederim.sizi tanıdığıma cok mutlu oldum.

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu Karamağara Keşif Gezisi (18 Nisan 2010 pazar

erdinc bey ,
cok güzel bir gezi oldu hala o güzel görüntüleri hissediyorum,keşke yasar hoca ve erken gitmek zorunda olan arkadaşlar daha cok kalabilseydi.
sizde grup sorumluluğunu, yasar hoca gittikten sonra gayet güzel aldınız cok basarılıydı herşey icin tesekkür ederim.

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu Karamağara Keşif Gezisi (18 Nisan 2010 pazar

asem spor' Alıntı:
erdinc bey ,
cok güzel bir gezi oldu hala o güzel görüntüleri hissediyorum,keşke yasar hoca ve erken gitmek zorunda olan arkadaşlar daha cok kalabilseydi.
sizde grup sorumluluğunu, yasar hoca gittikten sonra gayet güzel aldınız cok basarılıydı herşey icin tesekkür ederim.

Kusura bakmayın erken ayrılmak zorunda kaldım ama orada tam gün kalmak ve hatta gece de kamp yapmak lazım

bu arada resimleri ben biraz geç ekleyeceğim siz resimleri ekleyin bir de katılım listesini Erdinç Bey ekleyecekti onu da bekliyorum. Toplam 16 araç vardı eğer dönerken yoldan katılan olmadı ise

Ayrıca belki farkettiniz belki farketmediniz ama bu geziye bitene kadar tek satır yazmadım grup kendisi planladı rotayı belirledi katılımcıların sayısını 3 katına çıkarttı artık daha geniş bir dost grubumuz oldu. Bu gidişle yakında bir haftada iki rota bile yaparız diye düşünüyorum.

Erdinç bey, erhan hocam ve yaşar hocam emeği geçen herkese teşekkür ediyorum...
Çok keyif verici bi geziydi devamını bekliyoruz..

18-Nisan tarihli geziyi organize edip rotayı belirleyen, en yüksek katılımı sağlamak için özveri ile herkesi teker teker telefonla arayıp davet eden Erdinç Bey'e teşekkür ederim.

Grup geziden oldukça yorgun ve geç dönmüş olmalı ki, dün gece 19-Nisan'daki gezide çekilen hiçbir fotoğraf eklenememiş.
Ehh, kısa bir video BEN ekleyeyim bari, eğer başarabilirsem. Fotoğrafların eklenmesini de sabırsızlıkla bekliyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=L5rm1CemOKg

Arkadaşlar resimler harika , izlemesi bile ne kadar keyif verici , hele oralarda olmanın tadına hiç doyulmaz.Emeğinize sağlık, harika manzara fotoları için hepinize teşekkür ederim.

BRAVEHEART' Alıntı:
19-Nisan tarihli geziyi organize edip rotayı belirleyen, en yüksek katılımı sağlamak için özveri ile herkesi teker teker telefonla arayıp davet eden Erdinç Bey'e de teşekkür ederim.

Grup geziden oldukça yorgun ve geç dönmüş olmalı ki, dün gece 19-Nisan'daki gezide çekilen hiçbir fotoğraf eklenememiş.
Ehh, kısa bir video BEN ekleyeyim bari, eğer başarabilirsem. Fotoğrafların eklenmesini de sabırsızlıkla bekliyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=L5rm1CemOKg

Cenk Hocam katılımınız bizi çok sevindirdi.Gönül isterdi dönüşü de birlikte yapmayı. Yaşar Hocamız gibi zamanınız olmamasına rağmen geldiğiniz için teşekkür ederiz.

Hocam eklediğiniz video çok güzel. Aşağıdaki linkte yeni bir başlık açtık. Elinizdeki video ve fotoları bizimle aşağıdaki linkte de paylaşırsanız seviniriz. Ben gezi boyunca fazla fotoğraf çekemedim. Fakat arkadaşlardan yavaş yavaş çektikleri fotoğraflar bana gelmeye başladı. Ben de yarın akşama kadar bana gelen fotoğrafları sitede paylaşacağım. Geziye katılan arkadaşlar da elindeki fotoğrafları gezenbilir.com'da paylaşırlarsa seviniriz. Özellikle, yunusların, orkinosların denizde avlanırkenki sıçrayışlarını, balık sürülerin kaçışlarını yakalayanlar var ise fotoğraflarını lütfen bizimle paylaşsın. Gerçekten olağanüstü görüntülerdi, ah be Yaşar Hocam keşke sen de olsaydın o sırada, eminim sen mükemmel pozlar yakalardın :smiley:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=54839.new#new

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR