Gezenbilir; Köprülü Kanyon'da Rafting Ve Selge Antik Kenti Gezisi (18-19 Haziran 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,139
Ynt: Gezenbilir; Köprülü Kanyon'da Rafting ve Selge Antik Kenti Gezisi (18-19 Haziran 2011)

Can videolar çok güzel, Çağrı, İnan, Serdar fotoğraflar harikalar, hepinizin ellerine sağlık arkadaşlar, teşekkürler ediyorum, devamıda vardır eminim, bekliyoruz..

Etiketler
Ynt: Gezenbilir; Köprülü Kanyon'da Rafting ve Selge Antik Kenti Gezisi (18-19 Haziran 2011)

Ceren hanım bütün etkinlikler çalıştığım hafta sonlarına denk geliyor. Eşim de bende çok istedik katılmayı ama benim iş durumum uygun olmayın ca yapacak bir şey kalmadı.
Umarım bir gün çalışmadığım bir döneme denk gelir

Bu eğlenceyi paylaştığınız için çok teşekkürederim.

Önce iş elbette, umarım bir gün sizde bizlerle olabilirsiniz, desteğiniz için çok teşekkürler ediyorum..

herkese selamlar.
[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4][attachment=5]

Evvet başka fotograf yok mu

inan , inanki az kaldı gelior yeni fotograflar

(yuw eminim kendini bildin bileli bu espriyi sana cok kisi yapmıstır
ama ossun gezenbilirdede ilk ben yapmıs olayım, bu arada garmin 1410 u naptın?? arastırdınmı)

He he he ;D bu artık klasik oldu

Garmin için ufak bir araştırma yaptım. Bizim için gayet kullanışlı.

Temmuz ayı gibi almayı düşünüyorum

Bir de kış için hazırlıklar var bize şart oldu böyle bir alet.

ellerinize sağlık resimler çok güzel

Bayramda bu eğlenceli faaliyeti tekrarlamak üzere Köprülü Kanyon'a dönüyoruz. Fakat güvenlik önlemlerine geçtiğimiz sefer olduğu gibi lütfen dikkat edelim. Bir arkadaşı maalesef can yeleği giymediği için bu çayda kaybetmişiz:

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=18385452

Çok güzel bir etkinlik olmuş mutlu gezilerinizin devamını diliyorum.

Not: Son zamanlarda ki kareler de Can'da hasar görünmüyor. Anlaşılan ya siz Can'a uydunuz yada Can size. Sağlıkla kalın.

berkcantp' Alıntı:
Çok güzel bir etkinlik olmuş mutlu gezilerinizin devamını diliyorum.

Not: Son zamanlarda ki kareler de Can'da hasar görünmüyor. Anlaşılan ya siz Can'a uydunuz yada Can size. Sağlıkla kalın.

ilhan abi yok yuw iyiydim turp gibiydim,
hatta cizik bile olmadı o etkinlikte bi ara telefonumda biraz serinledi derede,
neyseki o bile geri dondu hayata,

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=78221.new#new

hep beraber bu geziye gelsenize ailecek olmaz mı??

Can senin adına sevindim, biz 16 Ağustos Hacıbektaş-1 Veli şenlikleri (misafirlerin durumuna göre), 20 Kapuzlu Şelalesi, nasipse ordan Antalya'ya inebiliriz !

ceranus' Alıntı:
Sadece Ankara'dan katılan dostlarımız yoktu, Isparta'dan İnan ve Burcu, Manavgat'tan Kadir Abim (Ahmet Kadir Arsu) ve arkadaşı, Alanya'dan Kerim bey ve Musa bey bu güzel etkinliğimizde bizlerle birlikte oldular..
Ya istanbul?! :'(