Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan endy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 123
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,054
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013)

mrdnmz' Alıntı:
Odun takviyesi için bugün yukarı çıkıcaz. Gelişmeleri yazarım. Yazıldıysa atlamış olabilirim. Saat kaçta nerde buluşuluyor ve İzmit e kaçta varmayı planlıyorsunuz?

Ben gölcük teyim buradan katılacağım

Emre bu akşam halledelim odun işini.

Etiketler

Odun takviyesi için bugün yukarı çıkıcaz. Gelişmeleri yazarım. Yazıldıysa atlamış olabilirim. Saat kaçta nerde buluşuluyor ve İzmit e kaçta varmayı planlıyorsunuz?

Ben gölcük teyim buradan katılacağım

Emre bu akşam halledelim odun işini.
[/quote]

Ben yarın bulabilirsem 2 çuval atarım arabaya. ama 3-5 çuvalla olacak gibi değil iyi soğuk varmış sizin orda Tafa.

Bağ evinin orda kuru ağaçlar varda kesmek için zaman yok. Neyse Emre'yle akşam bi çıkalım da bakarız artık olmadı testereyi mi alsak orda kurulardan bir şeyler ayarlasak

Odun olayı önemli sonuçta 5 yada 6 kişinin etrafında duracağı şekilde ateş yakılacak olsa her türlü halledilir kalabalık olacağız ateşte bi okadar büyük olmalı testere hatta motorlu olursa süper olur kuru ağaçları balta nacak vs. ile kesmek zor olur.

Üzülerek belirteyim Karla mücadele ekibinde yer aldığım için cumadan vardiyaya giriyorum katılmayı çok istiyorum ama zor görünüyor

herkeze şimdiden iyi eğlenceler dilerim

zaferbager41' Alıntı:
Üzülerek belirteyim Karla mücadele ekibinde yer aldığım için cumadan vardiyaya giriyorum katılmayı çok istiyorum ama zor görünüyor

herkeze şimdiden iyi eğlenceler dilerim
Zafer abi, durum o kadar vahimmi? :D biz oralardan odun işini halledebilirmiyiz?

İstanbul'dan Cumartesi sabahı yola çıkacaklar için Mehmetçik Opet'te konvoy düzenlenecek olup,toplanma saati: 8:30 09:00 arasıdır. Konvoy sabah 09:00 da kesin olarak hareket edecektir. İstanbul'dan 1,5 saatlik bir yolculuk sonunda İzmit merkezine oradan da Yuvacık'a ulaşıyoruz.

Diğer ilçelerden gelecek herkes sabah 10:15 de Kocaeli Merkez'de bizimle buluşabilirler. Buradaki Buluşma Yeri Kocaeli Outlet Center Otoparkı olacaktır.

Alışveriş için hiç bir yerde durulmayacak olup, herkesin yiyecek içecek vs konularında hazırlıklı olması gerekmektedir. (Konvoy'a katılacak katılımcılarımız için geçerlidir)

Etkinliğimizde Odun Desteği olmayacak olup, kuru odun getirmenizi önemle hatırlatırız.

mrdnmz' Alıntı:
İstanbul'dan Cumartesi sabahı yola çıkacaklar için Mehmetçik Opet'te konvoy düzenlenecek olup,toplanma saati: 8:30 09:00 arasıdır. Konvoy sabah 09:00 da kesin olarak hareket edecektir. İstanbul'dan 1,5 saatlik bir yolculuk sonunda İzmit merkezine oradan da Yuvacık'a ulaşıyoruz.

Diğer ilçelerden gelecek herkes sabah 10:15 de Kocaeli Merkez'de bizimle buluşabilirler. Buradaki Buluşma Yeri Kocaeli Outlet Center Otoparkı olacaktır.

Alışveriş için hiç bir yerde durulmayacak olup, herkesin yiyecek içecek vs konularında hazırlıklı olması gerekmektedir. (Konvoy'a katılacak katılımcılarımız için geçerlidir)

Etkinliğimizde Odun Desteği olmayacak olup, kuru odun getirmenizi önemle hatırlatırız.

Emre sen getiricen herhalde kuru odun ;)

Balık sabah yaptı Tafa şimdi yok... Derya kuru odun işini Tafa y la akşama halledicez ama yetmez tabi takviye gerekir illa...

Arkadaşlar odun işini bir sonuca ulaştırsak. Emre şuan odun toplamak için yukarıda ama soğuktan telefonu bile elinde tutamıyor. Arabaya sığdırdıkları kadar alacaklar ama anlattıklarına göre alabilecekleri odun anca 2 saat yetecek. Yarın gece daha soğuk olacak c.tesi gece ise kar yağışlı görünüyor.

dturan' Alıntı:
Bize orada benzinli hızar şart olacak. Elinde olan getirebilirse iyi olur.

Derya Bey,

Gezenbilir olarak hiçbir kesim aracını heleki izinsiz kullanmayı hiç tasvip etmiyoruz, dolayısı ile müsadenizle bu mesajınızı silmek durumundayım, Odun işi etrafta bulunan dallar, ve varsa kökleri ihtiyacımız kadar toplayıp yakmak sureti ile çözülebilir,

bu konu yüzünden Ormancı abilerler ile çok sıkıntılar yaşanıyor,

anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ender bey, mesajı silebiliriz ben durumu daha net açıklamak için yazmıştım. Şuan 2 arkadaşımız odun toplamak için orada ama kalabalık olacağımızı düşünürsek yakacağımız miktarı arabalarla getirmemiz yeterli olmayacak. O yüzden orada ormandaki kuru ağaçlardan faydalanmamız gerekecek.

Biz döndük ama donduk. Ayaz vardı rakım 700 - 900 mtr civarı. 2 çuval toparladık yarın da askeri malzemeciden içlik vs almak lazım ;D

Odun işi toplamayla da olabilir hazırlıklı gelerekte. Ortam nemli olduğundan bulduklarımız bizi kurtarmayabilir hazırlıklı olmakta fayda var.

İzmit outlet te görüşmek üzere...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri