Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla ceyar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,904
Ynt: Gezenbilir Paintball Turnuvası (22 Kasım 2009)

bu da dönüşten bir kare Resim013 5

Etiketler

ehem ehem 3-0 kazanan mavi takımın 2 ranger'ını sunayım birisi mee diğer my cousin :p

etkinlik için gezenbilir'e çok teşekkürler acayip deli keyf aldım bir o kadar da yoruldum 100 mermi ile başladık 2 turda harcadık 3. turda bir 50 daha alıp ayakta savaşmayı seçtim ahahaa çok deli, safkan savaşçı bir takımdaydım karşı taraf biraz hafif kaldı :smiley:)) latife bir yana çok güzel bir etkinlikti devamını heyecanla bekliyoruzzz ;)

29qkzuf.png

34euy3s.png

Organizasyon çok güzeldi.Çok eğlendik herkese çok teşekkür ederiz.

mavi renkli takımdan sevgilerle ;D

boyam bitip yatış yaptıgım sırada üstüme ateş açan kırmızılara selamlarla ;D ;D

seval hanım a teşekkürler.yine isteriz yine isteriz 8)

Çok zevkli bir gezenbilir organizasyonunu geride bıraktık, hepinize teşekkürler :smiley: Takımımızı (kırmızılar) kutluyorum, pek cesurdular. Mavi takımı da kutluyorum, en çok vurulan bendim sanırım, kol ve bacaklarda yuvarlak kızarıklıklar oluştu ama değerdi. Ayrıca Ercan'a da teşekkür ederim lahmacunlar için ;)

gursen' Alıntı:
mavi renkli takımdan sevgilerle ;D

boyam bitip yatış yaptıgım sırada üstüme ateş açan kırmızılara selamlarla ;D ;D

seval hanım a teşekkürler.yine isteriz yine isteriz 8)

yalnız oyun harbiden yorucuydu bir ara dizlerim titredi yere koyayım diyorum bakıyorum çamur pislenmesin diyorum kotum, sonradan farkettim ki üzerimdekiler kamuflaj ondan sonra yerlere atmaya başladım kendimi ;D :p

lakin olay anında kolumdan vurulmuştum eve geldim üzerimi değişiyorum kolum kaşındı bir bakarım ki fındık kadar şişik ve hafif kızarlıkla karışık morluk var bunu bana yapan kırmızı takım oyuncusu kimse tekmil versin bir sonraki müsabakada görüşeceğizzz dermişimmmmmm :p ;D

boyan bittiğinde silahı kaldırıp oyun alanının dışına çıksana tabi saldırırlar. ;) :D

iş nedeni ile aranızda olamadım malüm benzin ,ekmek, peynir , havyar ,şarap parası için çalışmam gerekiyordu :(
hiç boyanmış haliniz yok ne iş :smiley:

mihri' Alıntı:
Çok zevkli bir gezenbilir organizasyonunu geride bıraktık, hepinize teşekkürler :smiley: Takımımızı (kırmızılar) kutluyorum, pek cesurdular. Mavi takımı da kutluyorum, en çok vurulan bendim sanırım, kol ve bacaklarda yuvarlak kızarıklıklar oluştu ama değerdi. Ayrıca Ercan'a da teşekkür ederim lahmacunlar için ;)

Sahiden mutlak galibiyetimiz var Mavilere karşı ama az daha hakkımız yeniyordu :smiley:

Bu arada çamur benim iç pantolona kadar falan geçmiş, nasıl bir kaptırmışsam :smiley:

cidden bu tarz etkinliklerde ki harbiden büyük bir etkinlikti kimler nerelerden geldi, kameraman şart aslında Neval vardı ama :p

yanlız hakemler çok müdahele etmediler,karşı takımdan vurulanlar, en sona gideceklerine ,bir arka siperden devam edenler oldu.

pancarmotorcu' Alıntı:
yanlız hakemler çok müdahele etmediler,karşı takımdan vurulanlar, en sona gideceklerine ,bir arka siperden devam edenler oldu.

yok canım kırmızı takım canımızdır her daim savaşa varız onlarla artık önümüzdeki maçlara bakıyoruz değil mi ;D :p

bu sefer biraz aceleye geldi gibi ,oyundan sonra fazla takılan olmadı, herkez dagıldı, birdahaki sefere oyundan sonra hep beraber , mangal da yapalım ,tanışalım konuşalım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR