Grand Cherooke 4.7 Mi,5.2 Mi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erolkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 87
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,231
Ynt: Grand Cherooke 4.7 Mi,5.2 Mi?

Yoğun bişekılde 4.7 arayışıma devam edıyorum.Şimdiye kadar hoşuma 3 araç inceledim uzaktan;
Birinin lpg enjetorunun 7.si kapalı,direksıyonda boşluk varmış ve disklerın değişmesi gerekıyormuş
Diğerinin şaftı sökülmüş(hala bunun sebebının nıyeoldugunu anlayamadım.Neden aracın orjınal şaftı sökülürki?)
en sonuncusunda da Ayna mahruti(ne oldugunu bilmiyorum)de sorun çıktı..

Etiketler

İşiniz zor özellikle yaşadığınız yer itibari ile, iki şıkkınız var ya referanslı bir araç peşinde koşacaksınız ya da diğerlerinden yüksek bir ücret talep etseler bile aracında sorun olmadığını istediğiniz servise götürün diyenlerin aracını tercih edeceksiniz. Örneğin o Artvindeki aracın bir benzeri daha vardı biraz daha ucuza, onu kaçırmamanızı tavsiye ederdim satıldı o da.

Hile hurda çok oluyor araç piyasasında, daha önce de belirttiğim gibi herkes olmayacak araçları alma peşinde koşuyor haliyle piyasada dışı güzel içi boş araçlarla dolmaya başladı.

Arkadaşlar an itibarıyle kaporamı verip 2000 model 232000 kmde lpg siz 4,7 quadrive almış bılınmaktayım

Xperia Z

Aracta ilk dikkatımı çeken Subarudan sonra ;
Sanki araç çok sallanıyor gibi..
Ama güç dehşet bişey. Dipgaz yapmamla koltuğa yapıştırması herşeye bedel oldu ;)

Xperia Z

Birde bana Türkçe kullanım kılavuzı lazım. Hafızaya koltugu alma işini ve hız sabitlemeyi yapamadım...

Xperia Z

Selamlar,
Amerikan araçlarında parça tedarik sıkıntısı yaşayan müşterilerimiz adına hem bilgi hemde kolaylıkla ellerinde bulunduracak parçaları stoklarımızda bulunduruyoruz.
GRAND CHEROKEE 5.2 ZJ KASASI BAKIMSAL TABLO
YAĞ FİLİTRESİ: 30TL
HAVA FİLİTRESİ: 35 TL
BENZİN FİLTRESİ: 45 TL
ÖN BALATA :125
ARKA BALATA :95
Parçalarımız U.S.A tedariklidir.
RAYBESTOS
WIX

İletişim:Ferdi Esen (İzmir amerikan yedek parça tedarik ve satış uzmanı)
0.541 212 9748
Saygılarımla.

Selamlar efendim,
GRAND CHEROKEE 4.7 BAKIMSAL TABLO

YAĞ FİLİTRESİ : 30 TL
HAVA FİLİTRESİ : 35 TL
BENZİN FİLTRESİ : 110 TL
ÖN BALATA :120 TL
ARKA BALATA :140 TL
POLEN FİLTRESİ(KABİN) : 55TL
Parçalar yine raybestos yüksek kalite ve wix usa tedariktir.
Detaylı bilgi ve parça siparişleri için lütfen iletişime giriniz.
İletişim:Ferdi Esen (İzmir amerikan yedek parça tedarik ve satış uzmanı)
0.541 212 9748
Saygılarımla.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR