Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 326,903
Hocam, güneye inin, ( ya da #peri bacalari# gitmediyseniz) şehir otoparklarinda kalin. Ya da gidin büyük hastanelerden birine, onun parkında kalin.
Yediğiniz yemeği evde de yiyorsunuz. Mazot parasına bakar. Karavanla uğraşmayın.
 

Etiketler
Hocam, güneye inin, ( ya da #peri bacalari# gitmediyseniz) şehir otoparklarinda kalin. Ya da gidin büyük hastanelerden birine, onun parkında kalin.
Yediğiniz yemeği evde de yiyorsunuz. Mazot parasına bakar. Karavanla uğraşmayın.
Tuvalet sıkıntısı nedeniyle ben kampingleri ve Benzinlikleri tercih edeceğim. Kapadokya'ya çok seferler gittim. Oraya gitmeyi aslında pek düşünmüyorum. Güneyler olabilir. Belki Güneydoğu da olabilir. Yazın çok sıcak oluyor gezemiyorum o yöreyi...
 Benim derdim akümün derdinden elektrikçinin bile anlamaması. Adamlar test ediyor yüzde doksan çıkıyor ama vebastoyu çalıştırınca 10.8 e kadar düşüyor voltaj. Anlamadım gitti derdinden.
 Kitapyurdu sesli kitaplar arabada ve arabada konaklama esnasında dinlemek için çok uygun. Normal kitaplar gibi okumak için ışık gerektirmiyorlar. Aylık ücreti 10 lira. Oldukça düşük enerji tüketecek bir zaman geçirme yöntemi olabilir. Trafikte de dinlenebilir...
 


IMG 20211228 094553 105


Karagedik.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst