Hamok-Hatay Gezenbilir Ortak Offroad Etkinliği...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Sıtkı Güven Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,936

Etiketler
Ynt: Hamok-Hatay Gezenbilir Ortak Offroad Etkinliği...

sıtkı bey ellerinize sağlık çok güzel olmuş hasan çolakefe beyin dediği gibi sizden bize tranfer işine gerek yok olduğunuz gibi gelin sadece motorların önü havaya kalkarken bizi korkutmayın yeter adam motoru kaldırdı eyvah şimdi motor kaçacak diye düşündüm iyiki sağlam bağlanmış çok teşekkürler renk kattığınız için

sıtkı bey ellerinize sağlık bir anlatım ancak bukadar güzel ve akıcı olur.

yahya yılmaz
Sıtkı Bey, sevmek fedakarlık gerektiriyor her ne olurksa olsun, sizin bu işe olan sevğiniz kendini hemen gösteriyor. Hasan Bey'e ve diğer arkadaşlarınıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. bu etkinlik sonrası sizlerle bir bardak çay içmek, (bizimkiler uctular ;D) hoş sohbetinizde bulunmak emin olun o gezi kadar güzel geldi bizlere. umarım başka bir etkinlikte buluşuruz. slmlar

IMG 4777Medium111

yahya hocam bizimkiler uçtu demişsin herkes ateş almaya gelmişti alan sıvışarak karadan gitti çamurda izler bile belli olmadı benimki dahil gerçi arabada misafir ve çocuklar vardı sen bize kadar bir gel sana güzel bir çay demleyeyim sonra hakkını helal et biraz sohbet edelim nevzat hocada gelsin başka gelmek isteyen olursa onlarıda getir

hasancolakefe' Alıntı:
Sıtkı başkanım siteye hoş geldin. :smiley:sizingibi rapor atmada eli çabuk üyelere sitenin ihtiyacı var acilen iki tekerin yanına birde 4x4 verelim ;Dben şimdiden araştırıyorum ;D
Özellikle bu buluşmayı organize ettiğin için ben sana teşekkür ederim Hasan'cım. Gerçekten zevk aldığımız bir etkinlikti.
Tekrarını diliyorum.
m atilla kupeli' Alıntı:
harika bir gezi olmuş.hele motorsiklet ve 4x4 lerle dahada bi güzel olmuş ellerinize saglık emeginize saglık :smiley: bu iki gurubu devamlı gezilerde gormek güzel olur.
Benim de dileğim bu doğrultuda. Umarım tekrarlarını yaparız.
gokhan.kavas' Alıntı:
Elinize sağlık dünü çok güzel özetlemişsiniz sanki yeniden yaşadık.
Beğenmenize sevindim. Teşekkürler.

küçük ağa' Alıntı:
sıtkı bey ellerinize sağlık çok güzel olmuş hasan çolakefe beyin dediği gibi sizden bize tranfer işine gerek yok olduğunuz gibi gelin sadece motorların önü havaya kalkarken bizi korkutmayın yeter adam motoru kaldırdı eyvah şimdi motor kaçacak diye düşündüm iyiki sağlam bağlanmış çok teşekkürler renk kattığınız için
Teşekkür ederim Küçük Ağa. Biz de büyük zevk aldık sizlerle yol yapmaktan. Bundan sonra bu gezileri sıklaştırmaya çalışırız umarım.

Önü havaya kalkan motosiklet sürücüsü arkadaşlarım işi iyi bilenlerden oluşuyor. İyi bağlanmışlardır motosikletlerine. ;D Bizi düşündüğünüz için kaygılanmışsınız. Teşekkürler.

Ayrıca ikramlarınıza da teşekkür etmek istiyorum. Çok güzeldi.
Görüşmek üzere.
antiocha' Alıntı:
sıtkı bey ellerinize sağlık bir anlatım ancak bukadar güzel ve akıcı olur.
Beğenmeniz beni mutlu etti. Teşekkürler.
atsız61' Alıntı:
yahya yılmaz
Sıtkı Bey, sevmek fedakarlık gerektiriyor her ne olurksa olsun, sizin bu işe olan sevğiniz kendini hemen gösteriyor. Hasan Bey'e ve diğer arkadaşlarınıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. bu etkinlik sonrası sizlerle bir bardak çay içmek, (bizimkiler uctular ;D) hoş sohbetinizde bulunmak emin olun o gezi kadar güzel geldi bizlere. umarım başka bir etkinlikte buluşuruz. slmlar
Yahya Bey, sizlerle tanışmak, bir bardak sıcak çay içmek inanın beni de çok mutlu etti. Umarım çok daha iyilerine birlikte imza atmak kısmet olur.
Anlamlı ve güzel mesajınıza teşekkür ederim.
Görüşmek üzere.

Güzel bir gezi olmuş...Bizde Hafsad, Hatay Fotoğrafçılar Derneği olarak bundan sonraki organizasyonlarınızda yer alabiliriz.Bol çamurlu, keyifli geziler dilerim. :smiley:

nill' Alıntı:
Güzel bir gezi olmuş...Bizde Hafsad, Hatay Fotoğrafçılar Derneği olarak bundan sonraki organizasyonlarınızda yer alabiliriz.Bol çamurlu, keyifli geziler dilerim. :smiley:
Neden olmasın. İyi de olur bence.
İyi dileklerinize ve mesajınıza teşekkürler. ;)

Sıtkı abim, yine hızını konuşturmuşsun... Motor üstünde fotoğraf çekme olayını gittikçe ilerletmişsin :smiley: Ne zamandır görüşemiyoruz, İskenderun'dan geçersen bir alo de lütfen...

Suriye gezisinde olduğumdan katılamadım ancak bu birlik ve beraberliğin Doğa adına çok güzel olduğunu düşünüyorum. Umarım bu çalışma meyvelerini verir ve bu tepki sadece bu aktiviteyle sınır kalmaz... Zira henüz 50 seneliğine kiralanan doğanın kalbi amanoslardaki maden uğruna delik deşik edilmesi ve öylece bırakılması konusu var! Kanunda geçen maden yatağının ömrünün bitiminde çevre düzenlemesinin yapılması, ağaçlarının dikilmesi, ıslah çalışması konusunu, firma 50 sene kiraladığı için, 50 sene akrasına bile bakmadan delik deşik edip doğaya kan kusturuyor. Kaçak kazı çalışmaları da çabası, zira isteyen kepçeyi sokup işçilerle arama yapıyor ancak gören halk bu kişilerin izni olup olmadığını sorgulayamıyor.

Asıl konulardan biride işte budur. Bunun içinde bir çalışma yapma gerekliliği vardır. Bireysel olarak konuyla ilgili bir müdettir araştırma yapma gayreti içindeyim, sanırım bu konuda da birlik olursak bir şeyler başarabiliriz.

Saygılarımla,
Ümit KAPLAN

Mükemmel bir gösteri olmuş...
BU kadar fotoğraafı hangi arada çektiniz bravo,,,

Geziye katılan tüm arkadaşlara,özellikle yeni tanıştığımız halde sıcak sevgilerini gördüğüm tüm Hamot lulara çok teşekkür ediyorum.Ancak geziyi biraz aceleye getirdik gibi.Zirvedeki taşlara yeterince dokunamadım,onları şimdiden özledim,üzülüyorum.Saygılar sevgiler hepinize.

TekiLay' Alıntı:
Sıtkı abim, yine hızını konuşturmuşsun... Motor üstünde fotoğraf çekme olayını gittikçe ilerletmişsin :smiley: Ne zamandır görüşemiyoruz, İskenderun'dan geçersen bir alo de lütfen...

Suriye gezisinde olduğumdan katılamadım ancak bu birlik ve beraberliğin Doğa adına çok güzel olduğunu düşünüyorum. Umarım bu çalışma meyvelerini verir ve bu tepki sadece bu aktiviteyle sınır kalmaz... Zira henüz 50 seneliğine kiralanan doğanın kalbi amanoslardaki maden uğruna delik deşik edilmesi ve öylece bırakılması konusu var! Kanunda geçen maden yatağının ömrünün bitiminde çevre düzenlemesinin yapılması, ağaçlarının dikilmesi, ıslah çalışması konusunu, firma 50 sene kiraladığı için, 50 sene akrasına bile bakmadan delik deşik edip doğaya kan kusturuyor. Kaçak kazı çalışmaları da çabası, zira isteyen kepçeyi sokup işçilerle arama yapıyor ancak gören halk bu kişilerin izni olup olmadığını sorgulayamıyor.

Asıl konulardan biride işte budur. Bunun içinde bir çalışma yapma gerekliliği vardır. Bireysel olarak konuyla ilgili bir müdettir araştırma yapma gayreti içindeyim, sanırım bu konuda da birlik olursak bir şeyler başarabiliriz.

Saygılarımla,
Ümit KAPLAN
Sevgili Ümit, kalp kalbe karşı. Gözüm seni aradı o gün.
Umarım en yakın zamanda birlikte bir etkinlikte yanyana oluruz.
Değindiğin konular çok önemli. Biliyorsun, bizim de hedeflerimiz arasındadır doğayı doğal halinde korumak.
Birlikte güzel işler yapacağımızdan kuşku duymuyorum.
En kısa zamanda görüşmek üzere.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR