Hangi Rollback Markasını Tercih Etmeliyim ?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Klousman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,127

Klousman

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhaba herkese,

2020 Nisan Navara aracım için rollback ve kasa havuzu yaptırmak istiyorum ancak hem anladığım bir iş değil hem de fiyatlar arasında çok fark var . Neye göre karar vereceğimi bilemedim. Sizin önereceğiniz marka var mıdır ? Omsa ile Retrax arasında kaldım tamsan a kötü dediler. Omsa 4500 tl Retrax ise 13000 tl. Lütfen yardımcı olunuz alışverişi hangi markadan yapayım ? Çok yüksek beklentilerim yok sadece utandırmayacak bir ürün olsun yeter. farklı markalar varsa onlara da açığım.
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,503
Mesajlar
1,518,936
Kayıtlı Üye Sayımız
172,162
Kaydolan Son Üyemiz
EKSPERİM İLYAS

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst