Hayatın içinden yakaladıklarım...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Obelia Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 173
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,270
Ynt: Hayatın içinden yakaladıklarım...

Batı kapısı. Bu kapıda Ağustos ayında ikindi vakti bir gölge (namaz kılan bir siluet) oluşmakta. İnternette fotoğraflarını görmüştüm. gezimi daha önceden yaptığım için ben bu gölgeyi yaklayamadım :smiley:

IMG 0601

Etiketler

Taşın içine taş işleme sanatı söylenenlere göre sadece bu yapıda uygulanmış

IMG 0626

Akşam karanlık bastırıyor, konaklıyacağım yere doğru giderken Divriğinin şirin sokaklarında adım adım dolaşıyorum...

IMG 0577

Teşekkür ederim alican bey. Ne mutlu bana böyle bir izlenim yaratabiliyorsam :smiley:

alican4153' Alıntı:
Burcu Hanım gerçekten çok güzel fotoğraflar. İlk defa bukadar fotoğrafa sıkılmadan bakmışımdır herhalde :smiley:

Burcu hanım yeni başlayan bir fotoğraf severe göre başarılı buldum... İçinizdeki heves var oldukça ve ışığını taze tuttukça çok daha başarılı kareler çıkaracağınıza inanıyorum...

Teşekkürler..

sebur' Alıntı:
Burcu hanım yeni başlayan bir fotoğraf severe göre başarılı buldum... İçinizdeki heves var oldukça ve ışığını taze tuttukça çok daha başarılı kareler çıkaracağınıza inanıyorum...

elinize sağlık ışığınız bol olsun..benim portfolyomu incelediğiniz için ayrıca teşekkürler

Teşekkür ederim, fotoğraflarınızı incelemek benim için zevkti...

Bir sonraki gezide daha güzel fotoğraflar yakalarım umarım... Bu sefer yollar baya uzun olacak, bakalım hayatın içine gene dalabilcekmiyim :D Rota belli, gidiş geliş 2000 km... Ne diyeyim... Mutluluğa giden yolda farımızda, yolumuzda açık olsun, ışığımız bol olsun :D

darmunyan' Alıntı:
elinize sağlık ışığınız bol olsun..benim portfolyomu incelediğiniz için ayrıca teşekkürler

iyi yolculuklar bol bol gezin fotoğraf çekin.güzel karelerle dönün..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,109
Kaydolan Son Üyemiz
KorkmaGez

SON KONULAR

Geri