Honda Crv 2000 Model Viteste Gaza Basınca Motordan Gelen Çıt Çıt Ses Sorunu

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erenucak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 427

erenucak

Yeni Üye
Mesajlar
3
Tepkime Puanı
0
Merhabalar 2000 Model Crv aracımın şöyle bi sorunu var. Araç vitesteyken gaza basınca motor bölümünden çıt çıt çıt ses geliyor sanki ince bir metal çubuğun hızlı bir şekilde vurması gibi bir ses.Aracla 60-70 km hıza çıkıp vitesi N konumuna getirdiğimde ses gelmiyor bu şekilde gaza basıncada ses gelmiyor,rolantide gaza basınca ses gelmiyor.Sadece araç hareket halinde vitesteyken gaza basınca bu sesi veriyor.Buji kablolarını değiştirdim şanzıman yağını 5000 km önce değiştirdim. Tavsiyesi olan daah önce buna benzer arıza yaşayan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
 

Etiketler


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,511
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst