Hyundai Country Karavan Yapımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmetfatihozturk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 515
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 95,804
Arkadaşlar merhabalar. Hyundai country marka araç aldım karavan yapmak için. Kendi reklam atölyemiz var. Üretim halkında bilgi ve deneyimlerim doğrultusunda karavan üretimiyle alakalı uzun süredir araştırma içindeyim. Karavanımı kendi imkanlarımla yapacağım. Sizin yardım, öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etiketler
Hayırlı olsun, güzel araç. Benim tavsiyem gerçek karavan aksesuarları kullanarak tamamlamanızdır. Böylelikle gerçek değerinde bir karavan elde edersiniz. Yani üç sistem dolap, Karavan ısıtıcısı, Karavan ocağı ve lavabosu, Dıştan kasetli tuvalet gibi...

Yorumunuz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yapmak en doğrusu ama maddi olarak benim açımdan çok doğru olmaz şöyle ki indel marka buzdolabı baktım 19-20 bin civarı. Bu paraları buzdolabına vermek şu anki bütçeme göre çok imkan dahilinde değil. Bunun yerine 220v ile çalışan a++ bir dolap tercih edeceğim gibi görünüyor. Klima da aşağı yukarı 17-18 bin lira. Onun yerine de aynı şekilde 220 lik bir klima takacağım gibi görünüyor. Sadece elektrik tesisatı, panel, akü vs için iyi yatırım yapıp sağlam bir sistem oluşturacağım. Perşembe günü araç çekiciyle gelecek. Cumartesi de koltuk ve camlarını sökmeye başlayacağım bakalım

Arkadaşlar tekrar merhaba. Bugün aracı afyondan İstanbul’a getiriyorum cumartesi günü koltuk söküm işlemlerine başlayacağım. Resimlerini de yükleyeceğim. Kendimce planlama ve ölçülendirme yaptım. Gidişata göre sizden de fikirlerinizi isteyeceğim...

Neden tır ile gidiyor
Motor veya mekanik bir sorun mu var

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Neden tır ile gidiyor
Motor veya mekanik bir sorun mu var

Herhangibir sorun yok. Motoru ve kaportası yaşına göre gayet iyi ama çekme belgeli. Trafiğe çıkamaz yani karavan ruhsatı alana kadar

Hayırlı olsun
Bu tarz bir karavan için en uygun araş Hyundai county

Benimde düşüncem bu yönde... baya baktım araç. 4-5 tane Hyundai baktıktan sonra içlerinden en mantıklısı bu geldi aldık.