İstanbul'a Yakın Tatil Beldesi Avşa Adası

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan avsaotelim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,473

avsaotelim

Yeni Üye
Mesajlar
5
Tepkime Puanı
1
Avşa Adası İstanbul'a yakın olması ile bir hayli popüler oldu. Avşa Adası'nın kış aylarında ki nüfusu 2000-2500 kişi aralığında iken bu rakam yaz aylarında 150.000 kişilere kadar çıkabiliyor.
Avşa Adası'nın bu derece popüler olmasında belirli sebepler vardır.
Avşa Adası ulaşım olarak gidilebilecek en kolay tatil beldeleri arasında. Bu sebeple bir çok kişinin ziyaret yeri Avşa Adası oluyor. Avşa Adası'na İstanbul, Tekirdağ ve Erdek üzerinden tek bir vapur ile gidebiliyorsunuz. İstanbul ve Tekridağ'dan Avşa Adası 3 saat sürerken, Erdek'ten Avşa Adası yaklaşık olarak 1,5 saat sürmektedir.
Avşa Adası'nın bir başka güzel tarafı da hava durumudur. Avşa Adası fabrikalar veya yüksek yapılı binalara yer vermiyor. Bu sayede de Marmara Bölgesi'nde havası temiz kalabilmiş ender yerler arasında yer alıyor dersek yanlış olmaz sanırım..
Avşa Adası'nda bir diğer dikkat çeken şey ise Avşa otelleridir. Avşa otelleri ucuz fiyatlar ile hizmet sağladığı için de tatilcilerin tercihi oluyor.
Avşa Adası'nda kamp yapmak isteyenler için ise bir çok kamp alanı bulunuyor. Temiz havası ve güzel manzaraları karşısında Avşa Adası'nda çok güzel bir kamp yapabilirsiniz.
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Mesajlar
1,518,517
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARGeri
Üst