İzotonik Ve Elektrolit Içecekleri Nedir ? | 2 Tane Elektrolit Içeceği Tarifi Ve 4 Farklı Alternatif

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan farazicosmos Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,005

farazicosmos

Kamp II
Mesajlar
319
Tepkime Puanı
125
Yer
Ankara
Video: https://www.youtube.com/watch?v=5KwEBnsuiZY&t=6s


Herkese merhaba, kamp yapanlar ve doğa yürüyüşü yapanlar bu konuya profesyoneller gibi önem göstermiyor ve halk dilinde sıcak çarpması diye adlandırılan ama terlerken mineral kaybetme olayını maalesef ki herkes göz ardı ediyor veya bilmiyor. Biz insanlar normalde mineral alımı yapmazsak çok ciddi sağlık sorunları yaşamayız ama bir anda mineral kaybettiğimizde bağışıklık sistemimiz ve sinir sistemimiz ani tepki veriyor ve en ağırı bayılmalara kadar götürecek sağlık sorunları ortaya çıkıyor. Bende bu sebeple youtube kanalımda bu konuyu işlemek istedim. Videomu izledikten sonra yorumlarınızı bekliyorum.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,511
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst