Iğdır Grubu Gezilerimiz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ata036 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 160
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,458

Etiketler

Ynt: Iğdır Grubu Gezilerimiz

Gürbüz25' Alıntı:
Yok Abi ben off road ı bırakıyorum. Tek başına olmuyor yav. Bir kaç tane traktör bulacam. Onlarla çamura dalacam.

abi ben ne yapayım adamın biri hep görevde diğerine ulaşmak mümkün değil artık tak dedi canıma araba garajda pas tutacak bu hafta sonu kesin yapalım bişeler

ata036' Alıntı:
abi ben ne yapayım adamın biri hep görevde diğerine ulaşmak mümkün değil artık tak dedi canıma araba garajda pas tutacak bu hafta sonu kesin yapalım bişeler
Biliyorum Kardeşim ama Ümit bizden habersiz gidiyormuş ava falan kuşlar söyledi...

Gürbüz25' Alıntı:
Allahım Iğdır a bol bol kar veya yağmur nasip et.

abi valla bu gidişle ne kar nede yağmur görürüz 3-5 seneye arabistan çölüne döner buralar sabah baktım ağaçlar filizlenmiş bu ayın sonuna kadar çiçek açarlarsa şaşmam :(

Arif Hüküm' Alıntı:
Dualarımız seninle Tarık.Şu an burda gayet güzel yağıyor, göndersem gelirmi bilmem...
yok abi bize hiç bir hayrı yok dün kıyamet kopuyordu
şu an merkezde damla su kalmadı güneş yüzümüze pis pis sırıtıyor :(
tamam şehir merkezidir dedik dağlarda olur dedik
ibrahim abi bu gün kontrole gitmiş dağda da bişe kalmamış
aynen dediklerini yazıyorum
moralim bozuk niye abi dağda ne kar kalmış nede bişe çamur bile yok ne yapacaz
abi iptal :(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,545
Kayıtlı Üye Sayımız
172,203
Kaydolan Son Üyemiz
canigd

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR