İlk Adımı Attım Sonunda - Ducato 12,6 M3 - Karavan Yaptırıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafaatk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 62
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 51,367
Ynt: İlk Adımı Attım Sonunda - Ducato 12,6 M3 - Karavan Yaptırıyorum

Iyi günlerde kullanın

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

ycakici' Alıntı:
Mustafa bey karavanınız hayırlı olsun.
Aklınızı karıştırmak istemem yanlış da anlamayın ama karavanızın iç kısmında ısı yalıtımı için izalasyon yapıldımı?

Eklediğiniz fotoğraflarda herhangi bir yalıtım malzemesi (taş yünü cam yünü) göremedim de.

Fotoğrafta izah ettim
merhabalar,
Evet araçta izolasyon malzemesi kullanıldı. Bildiğim kadarıyla taş yünü kullanıldı. Resimde bahsettiğiniz yerler kaplanmadan önce izolasypnu tamamlandı ondan sonra kapatıldı.
İzolasyon konusunu bugün test etme şansım oldu. Bugün karavanda temizlik günüydü. Araba güneşin alnında bekliyordu. Şöför mahalli ile yaşam alanı bir perde ile ayırılmıştı. Araç o kadar güneşte durmasına rağmen içi serindi

mustafaatk' Alıntı:
Bitmiş son hali, Evin önünde kuzu gibi yatıyor...
Güle güle kullanın inşaallah. Araç hariç diğer giderler toplam kaç tl ye mal oldu acaba.

Fiyat konusunu bende merak ettim. Iyi gunlerde kullanin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun,kazasız belesız mutlu gezler ve günler dilerim......

Iyi günler karavanı satıyorsunuz galiba bende bu işe meraklıyım acaba neden karavanı satıyorsunuz dışardan güzel görünüyor içine girince bazı olumsuzluklarmı oluyor

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iyi günler karavanı satıyorsunuz galiba bende bu işe meraklıyım acaba neden karavanı satıyorsunuz dışardan güzel görünüyor içine girince bazı olumsuzluklarmı oluyor

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhabalar, donanım ve karavan olarak herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Gayet keyifli oluyor gezmesi. Benim iki durumum var, bir tanesi karavanı yaptırmaya karar vermeden önceki rahat gezöe zamanını malesef karavanı yaptırdıktan sonra bulamadım. Gezmeye fırsat bulamıyorum malesef. Bir de şimdi iki numara geldi. Biraz büyüyene kadar yine fazla gezme şansım olmayacak. Evin önünde yatmasındansa satmaya karar verdim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR