Iş Arıyorum Kore Ve Japon Marka Araçların Yedek Parçası

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan viarecta Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,130

viarecta

Ana Kamp
Mesajlar
24
Tepkime Puanı
1
Şişli eml motor ve beykent m.yo otomotiv mezunuyum.30 yaşındayım ford kamyon yetkili servisinde 4 yıl yedek parça ve garanti uzmanı olarak çalıştım. İlkerler otomotivde 1 yıl yedek parça danışmanı olarak görev yaptım.Kore ve japon markalı araçlarda bilgi sahibiyim. 3000 tl net maaş beklentim var.İSATNBUL AVRUPA YAKASI SULTALNÇİFTLİĞİNDE YAŞIYORUM.Microsoft navigation, ilkerler bayi portalı , tecdoc, rexpert, toydiy, catcar ve penspeparts programlarını kullanıyorum. Zopim denen online destekten müşterileri yönlendirme ve bilgi vermede uzmanım.Açık öğretim fakültesi iş sağlığı ve güvenliği okuyorum uzaktan eğitim.
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Mesajlar
1,518,552
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst