Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasemink Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 223
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 47,292

yasemink

Yeni Üye
Yer
İSTANBUL
İstanbul civarında Hafif off-road gezisi planlanırsa ekim ayında katılmayı istiyoruz. Aracımızın son detayları da bitmek üzre . Günübirlik ya da 1 gece konaklamalı bayanların da eşlik edebileceği uygun ortam ve planmalalı bir off road gezisine katılmayı düşünüyoruz. böyle bir organizasyon olduğunda haberdar ederseniz seviniriz.

Biz 2 kişi olarak katılabiliriz kızarkadaşımla. Konaklama ise çadır ekimde zor olur sanki.

Selam arkadaşlar CRV aracımla hafif bir arazi gezisine bende varım.Bir organizasyon olursa benide kesinlikle dahil edebilrisiniz.İstanbul ve çevresi olmak şartıyla zaman ve yer farketmez.

merhaba arkadaşlar bu hafta sonu sağlam offroad yapacak kimse varmı? Yoksa yapalım mı?
Herkese kolay gelsin

Merhaba, ben istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum. Suzuki jlx 5 kapı aracım var. Haftasonları keyif için Ömerli Barajı ve Aydos taraflarında geziye gidiyorum. Bende çevrede bir etkinlik olursa katılabilirim.

Selam arkadaşlar istanbul civarında hafif veya orta off road planlanırsa bende gelmeyi çok isterim. Genelde Çatalca civarına çok gidiyorum, aracım GV 2.0 JLX-AL