Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasemink Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 223
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 47,424
Merhaba İsmim Gökhan İstanbulda ikamet etmekteyim Opel Frontera Sport sahibiyim , gruba eklerseniz memnun olurum. Saygılar...

0530 693 92 32

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar istanbul çekmeköyde oturuyorum bende yeni samurai aldım. Gruba eklerseniz sevinirim. Müsait oldukça katılmak isterim. 5382834688

selam
Madem softOFFroad var.
Benide Whatsaap grubunuza benide eklerseniz memnun olurum.

1997 defender
0542 331 9345

Son düzenleme:

Herkese merhaba ben de yeni katildim foruma benimde bir 98 5.9 um var bu tarz gezilere katilmak istiyorum numaram 0534 064 58 90 cok fazla bilgim yok beni de dahil ederseniz sevinirim aracim off road donanimli degil fakat daha klasik ama hafif gezilerde yer almayi isterim saygilar Gokhan Bircan

Vitara ile hafif offroad gezilerinize ben de katılmak isterim. Bahtiyar Can 0533 355 55 35
Teşekkürler

28 ocak pazar günü vitara ekibi kartepe gezisi yapıcak

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba
Jeep Cherokee 2.8 crd var. Off-road tecrübem yok ama yapılacak gezilere katılmak isterim. WhatsApp grubuna eklerseniz memnun olurum. 0532 2017748

merhabalar freelander 1 aracım ile hafif arazi gezilerine bende varım.. bayanların katılmının uygun olduğu bi toplantıda bende nişanlım ve çadırımla siz değerli dostlarla, abilerle olmayı çok isterim

Merhaba,

Yeni kullanıcıyım donanımlı 93 XJ ile katılmak isterim, whtsp grubunuza beni eklerseniz uygun zamanlarda eşlik etmek isterim, 544 3321999