İstanbul'dan Ege ve Akdeniz Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selimsani Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,462
Ynt: İstanbul'dan Ege ve Akdeniz Turu

Çok gezemesek de bunları mutlaka yapın... Paraşütle atlayın, tekne turuna çıkın (gün boyu öğlen yemek dahil 25 tl gibi komik de bir rakam), denizin tadını çıkarın, biz gidemesek de Kayaköy'e toprak yoldan gidin....

DSCN7780

DSCN7782

DSCN7787

DSCN7784

Etiketler

Ve güzelim Ölüdeniz'i bırakıp Olimpos'a doğru yola çıktık... Yoldan manzaralar; Kalkan...

DSCN7849

DSCN7850

DSCN7852

DSCN7855

DSCN7858

Kaputaş Plajı... Buranın yol yapım çalışmaları sırasında kayan taşların altında kalıp ölen işçilerin adları bir kayanın üzerinde levhaya yazılmış...

DSCN7859

DSCN7860

DSCN7861

DSCN7862

DSCN7863

Kaş-Olimpos arasından geçecek olursanız bu köfteci dayıya mutlaka uğrayın, hem sohbeti, hem de köfteleri çok tatlıydı...

DSCN7867

DSCN7868

DSCN7869

Ve Olimpos... Çok ilginçtir plaja gidiş ücretli (müzekart burada da geçiyor) ve saat akşam 10 dan sonra girmek yasak! Zaten gerek de yok insanlar sahilde nerdeyse üst üste çıkacaklar kalabalıktan...

DSCN7871

DSCN7873

DSCN7876

DSCN7878

DSCN7879

Plaj fotoğraflarını gözünüzü korkutmamak adına koymuyorum, hani belki gitmek isteyen vardır diye ;D Antik kalıntılar...

DSCN7881

DSCN7885

DSCN7886

DSCN7887

DSCN7889

Va dönüş yolu... Yol uzun olduğu için pek durup fotoğraf çekemedik, yalnızca Işıklar Gölü'nde durduk....

DSCN7907

DSCN7908

DSCN7909

Ve Manyas Gölü (Kuş Cenneti, her ne kadar kuş pek olmasa da...) Bu kadar... Kimsenin ilgisini çekememişiz ama neyse ;D

DSCN7922

DSCN7923

DSCN7927

Usta gezi ne kadara mal oldu toplamda, benzin, otel vs... Ben de böyle bir gezi düşünüyorum ama td5 disco var bende de...

Benzine yaklaşık 3000 km için 1500 tl (klima, lastik, buzdolabı derken benzin iyice coştu) otel için 900 tl gibi bir rakam çıkıyor... Ancak daha fazla dolaşarak daha ucuz oteller yada pansiyonlar bulabilirsiniz... Ama bence bir karavan bulun onda kalarak çılgın gibi gezin derim ben ;D

Çok sağolun... Otel önemliydi benim için, daha yüksek çıkar diye tahmin etmiştim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,457
Kayıtlı Üye Sayımız
172,110
Kaydolan Son Üyemiz
Bukrek

SON KONULAR

Geri