Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasan.okuyucu.180 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 277
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 185,862

Etiketler
Ynt: Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü

Hayırlı olsun. Vergi dairesinden de değiştiğini teyit edin. Benim birbuçuk yıl sonra kendi müracaatımla değiştirildi, cezasıyla vergi farkı ödedim.
SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vahit Abi vergi dairesin de me yapacagim ? Nasıl başvuru da bulunacağım ?ruhsatla gitmem yeterli mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ynt: Iveco Daily Panelvandan Karavan Dönüşümü

Ben de yeni bir İveco Daily camper sahibi olarak foruma katılmak istedim. Her ne kadar dönüşümü kendim yapmış olmasam da, iç dizaynı kendim yaptım ve oldukça değişik bir karavan oldu.

Merhaba;
öncelikle hayırlı olsun güzel olmuş, maaşallah.
Benim öğrenmek istediğim bu aracın arka tekerlekler 4 teker mi? 2 teker'mi? bütün resimlerine baktım anlayamadım resimde tek görünüyor, ama çift sanıyorum.
Çift tekerse B sınıfı ehliyet bu aracı kullanabiliyormu?
teşekkür ederim.

Oktay bey evet ticari araç olmaz ise ve araciniz 6 teker ise BSinifi ehliyete sahip bir insan bu araci kullanir))

Hasan bey hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın. Trafik sigortasını yaptırdınız mı? Yaptırdıysanız Ne kadara mal oldu?

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasan bey hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın. Trafik sigortasını yaptırdınız mı? Yaptırdıysanız Ne kadara mal oldu?

Karavan sigortası yaptırmak isteyen arkadaşlar Kamil Bayram beyin telofonu 05393413024 arayarak yaptırabilir.Kendisiyle görüşmeniz menfatiniz olabilir.

ben sigorta korkusuna karavana hala çevirmedim, vize bitene kadarda çevirmeyi düşünmüyorum. Ama kim kaça yaptırdı onuda merak ediyorum. Vu yüzden sordum, sizde yakın zamanda yaptırdınız, sizinki ne kadara mal oldu?

Ben Motokaravan olarak 800 TL yaptırdım.