Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasan.okuyucu.180 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 277
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 185,647
Ynt: Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü

Kemal abi sana Katılıyorum aslında uygulamada bende aynı şeyi denemeyi planlıyordum :smiley:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Etiketler
Ynt: Iveco Daily Panelvandan Karavan Dönüşümü

sanırım bir karavanın imalat safhasının tamamlandığının en büyük belirtisi; hanımın ev temizliği yapar gibi karavanda temizliğe başlaması. Barış beyin de dediği üzere bence de bu aşamada imalat tamamlanmış. hayırlı olsun.

Ynt: Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü

742644853b7dfec6bcb9a7d96b8dae31.jpg
52785a8f23e1679032a14be5dd914af1.jpg
eac07c4789017685abaa73d48f4db26c.jpg
32165ac03ce883895034e72cbae01c28.jpg
mehmet ali hocam sayesinde proje bilgilerini çarşamba gönderdim proje Onaylı bugün cuma elime gecti.projede tamam şimdi imalatlarimı sonlandırıp tüv e gitmeye geldi

Hayırlı olsun Hasan Bey, buda geride kaldı ve ileri doğru bir adım daha atıldı...
Sizin adınıza sevindim doğrusu :smiley:

çok güzel maşaallah.Allah keyifle gezmeyi nasip etsin..

hasan.okuyucu.180' Alıntı:
Kemal abi sana Katılıyorum aslında uygulamada bende aynı şeyi denemeyi planlıyordum :smiley:)

Büyük büyüktür, yanınıza bir adet dışarıda kızartmaları yapmak için küçük tüp oldu mu daha iyi olmaz mı, İkide bir tüp çabuk bitmez, büyük biterse küçük ile idare edilir.
Gönlünce sağlıklı ve mutlu gezmek nasip olsun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR