İzmir Grubu Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egemen.tr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 613
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 92,582
Ynt: İzmir Grubu Muhabbet Köşesi

Mustafad' Alıntı:
Nejat Bey,
Akseki ilçesine bağlı Pınarbaşı köyü mü?

evet şimdi hatırlayamıyorum ama yabanmersini anlamına gelen bir yerden giriyorsunuz ve güzelsu'dan biraz ilerideki köy

P1060573Medium

Etiketler

Nejat' Alıntı:
evet şimdi hatırlayamıyorum ama yabanmersini anlamına gelen bir yerden giriyorsunuz ve güzelsu'dan biraz ilerideki köy

P1060573Medium

Antalya'nın doğusunu pek fazla bilmem, batısında doğup büyüdüm. Demekki eniştemiz oluyorsunuz. Selamlar.

BEN KOCA AYAĞIN SAĞLIKLI KMSİNİ HENÜZ ÇIKARAMADIM.
EĞER TUTTUYSAN YAKLAŞIK BİRŞEYLER YAKALARIM DİYORDUM
BİRLİKTE GİTTİĞİMİZ ÜRKMEZ DAĞLARINDA BİR BÖLÜM SERKANLA TOYOTOCU
KARŞILAŞTIRDIK %15 GİBİ ÇIKTI
BİR SAĞLAMA DAHA YAPAYIM DEDİM

NİVACI' Alıntı:
BEN KOCA AYAĞIN SAĞLIKLI KMSİNİ HENÜZ ÇIKARAMADIM.
EĞER TUTTUYSAN YAKLAŞIK BİRŞEYLER YAKALARIM DİYORDUM
BİRLİKTE GİTTİĞİMİZ ÜRKMEZ DAĞLARINDA BİR BÖLÜM SERKANLA TOYOTOCU
KARŞILAŞTIRDIK %15 GİBİ ÇIKTI
BİR SAĞLAMA DAHA YAPAYIM DEDİM

Sizin lastiklerin çapı büyük olduğundan km. göstergesi farklı gösteriyor, gerçekte ne kadar gittiğini tespite çalışıyorsunuz. Doğrumu anladım ?

EVET
ÖNCESİNDE ÖNEMSEMEDİĞİM İÇİN
SAĞLIKLIMIYDI BAKMADIM
EMİN OLSAK EBET FARKINDAN ÇIKARACAĞIZ
ONUN İÇİN BİRİLERİYLE KIYAS GEREĞİ VAR

Benim lastiklerde orjinal değil, çap olarak orjinalden 1 inç kadar büyük, bağlantılı olarak lastik çevreside 10 cm. kadar büyük. Tahminime göre normal hızımdan 5-6 km. kadar düşük gösteriyor, katedilen km.yi ne kadar etkiliyor bilemiyorum.

K.Paşa taraflarına geliyor musunuz?

YAYALAYA GEÇERKEN UĞRARIM
ARKADAŞLARIN BİRİNDE BİR GPS OLACAK YAYLAYA GİDERKEN ALIP ÖLÇMEYİ DÜŞÜNÜYORUM

Erdal Bey'de GPS vardı, doğru. Bu hafta gezi planı yok sanırım. Serkan Face'de sayfa açacaktı açtı mı bilginiz var mı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR