İzmir Grubu Off-Road / Safari Kazdağları & Assos Jeep Safari Gezisi (16-19 Mayıs 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan meliheris Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 110
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,147
Ynt: İzmir Grubu Off-Road / Safari Kazdağları & Assos Jeep Safari Gezisi (16-19 Mayıs 2009)

elinize ayağınıza sağlık bir sonraki gezilerinize katılmak isterim

Etiketler

Ynt: İzmir Grubu Off-Road / Safari Kazdağları & Assos Jeep Safari Gezisi (16-19 Mayıs 2009)

ellerınıze saglık,paylasım ıcın tesekkurler.

Nejat Abi, o bölüm senin bahsettiğin yer değil..

YEVGENI' Alıntı:

kardeşim iyisindir umarım

olsun bizde iz bıraktık ya orda, benzetince kendi görüntüme ve telaşa çok güldüm

selamlar,

İyiyim, teşekkür ederim.
Bu arada Erdal Beyler son demleri yakalamışlar.
Mayıs-Haziran itibariyle güze kadar ciddi toz toprak. Zaten yangın mevsimi başlıyor ya da başladı..

Herkeze hoşgeldin diyorum Görkem ve Aykut bu ikiliye aman dikkat...
güzel renkler ve esintiler teşekkür ederim .
Yeniden yadettik geçtiğimiz dağları..

Sevgili arkadaşlar izlediğiniz ve sonrasında izleyeceğiniz kareler tamamen özel izin alanarak Kazdağları millipark alanında gerçekleşmiştir. Bu sebeple geçtiğiniz rotalar olduğunu sanmıyorum.Bir sonrakinde bu güzellikleri tekrar yaşamak umuduyla sevgiyle kalın
Melih

hoş geldiniz

Çok güzel bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler dahada foto isteriz.

YEVGENI' Alıntı:

Sevgili Yavuz, şahmelek'e (bize buranın adının böyle olduğu söylendi) yukarıdan indik. Oldukça zor bir iniş idi. Sizin rotanız ile bazı çakışan yerler oldu yine.

Oradan 2 kez inmiştik önceki yıllarda.
Bu yıl çıkmaya niyetlendik. Lakin aşağıya yakın bir virajda zeminden taş sökülmüş, yağış yüzünden değil, birileri uğraşıp dekorasyon vs amaçlı taş çıkarmışlar. Yer yer sıkıntılıydı. Tayfada 2 çeker bir Dodge vardı, uğraşmak istemedik.

Bu iniş sizin önceki yıl Kuzey kısımdaki dere yatağı kılıklı zemindeki 3-5 km'lik iniş (çıkış) kadar zorlu değil lakin.
Bir de oradan tırmanmışsınız siz. Takdire şayandır..

Çok az fotoğraf var nedense.??

Etkinliğe ait fotoğraflarınızı burada paylaşmayı düşünmüyor gibi görünmektesiniz arkadaşlar.
:(

meliheris' Alıntı:
Sevgili arkadaşlar izlediğiniz ve sonrasında izleyeceğiniz kareler tamamen özel izin alanarak Kazdağları millipark alanında gerçekleşmiştir. Bu sebeple geçtiğiniz rotalar olduğunu sanmıyorum.Bir sonrakinde bu güzellikleri tekrar yaşamak umuduyla sevgiyle kalın
Melih

Bekliyoruz Melih Bey ,

Sorunsuz ve başarılı geçen bir etkinlik içinde tebrikler.

Selam ben photobucket kullanarak yüklüyorum fakat moderasyon bu linki vermediği için izliyemiyorsunuz..Üzgünüm..tek tek yüklemek çok zor olduğu için uğraşamadım
Sevgiler

Sayın yaman melihin sitesinde sorun var üç kare den sonra görüntü kopuyor bari sen bir gayret göstersen.
Çokmu aceleciyim selamlar.

muhtesem bi gezi oldu :D emeği gecen herkesin eline saglık. cok keyif aldık aracların hakkını verdik:D bi dahaki sefere aracı yükseltip beraber olmak dilegiyle... erdal abi senin eski vitaranın resimlerini gonderırsen sevınırım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR